РЕАЛ - БАРСА

Go down

РЕАЛ - БАРСА

Пишување by osa on Саб Ное 21, 2015 8:21 pm

прекрасна утакмица на бернабеу ....Реал - Барса 0 : 4   долго време нема да може да дојде на себе Реал после ваква блескаво одиграна утакмица од страна на Барса

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12866
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РЕАЛ - БАРСА

Пишување by Гостин on Пон Ное 23, 2015 3:26 pm

A bre ajde...Toa Real odigra za kladilnicite...Ne oti Barselona imashe kapacitet da pobedi...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: РЕАЛ - БАРСА

Пишување by osa on Вто Ное 24, 2015 7:56 am

Тео напиша:A bre ajde...Toa Real odigra za kladilnicite...Ne oti Barselona imashe kapacitet da pobedi...
ne e Real nekoja si ekipa Vardar podmladok ili skraja da e MK reprezentacija (u fudbal) Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12866
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РЕАЛ - БАРСА

Пишување by osa on Сре Дек 02, 2015 12:45 am

tmoro kamu da pishesh neshto za nagradeniot Mesi ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12866
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РЕАЛ - БАРСА

Пишување by chargerburnout on Сре Дек 02, 2015 5:21 pm

Dosadno......
avatar
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РЕАЛ - БАРСА

Пишување by osa on Сре Дек 02, 2015 8:23 pm

chargerburnout напиша:Dosadno......
shto ti e dosadno ? deka mesi e proglasen za najdobar vo shpanskata primera grupa ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12866
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РЕАЛ - БАРСА

Пишување by chargerburnout on Чет Дек 03, 2015 11:24 am

osa напиша:
chargerburnout напиша:Dosadno......
shto ti e dosadno ? deka mesi e proglasen za najdobar vo shpanskata primera grupa ?

ne, cela ova real barsa rabota... do toj stepen stanalo dosadno sto odamna i ne gledam fudbal
avatar
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РЕАЛ - БАРСА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот