Kaj e Kezman?????

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 4:56 pm

Gledam nekolku dena go nema a toj e zavisen
od forumi narocno da gi iritira nebanjatite a sega
go nema.....toj me natera da dojdame ovde i sega
op go snema.....da ne znae nekoj sto se sluchuva
so nego,kaj e ???? da ne e bolen????

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:00 pm

А бе ти си оној Јамбо од Воденица и Ветерница?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 5:02 pm

Da...zosto???

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:04 pm

Така бе прашувам.Затоа што знам дека знаеш каде е Кежман...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 5:06 pm

Jas da znam ne bi prasuval ovde????

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:07 pm

А инаку не си сега во исто време вклучен и на Ветерница?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by osa on Сре Јан 21, 2015 5:10 pm

ne, on ovde kupuva ,a tamu prodava ,samo shto dobiva za vozvrat ,ushte toa da znam ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:12 pm

Се исклучи, но не доволно брзо...Освен тоа таму е jambo а овде Jambo...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 5:13 pm

od drugiot lap top u kancelarijata lap topot
e isklucen sega sum na drugo mesto....izvini
ti da ne rabotis u policija pa tolku istrazuvas???
ako znaes nesto kazi ako ne nemoj da me prasuvas dali
sum vklucen ili ne sum...kakva vrska ova ima so moeto prasaanje??

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:15 pm

Има Џамбо ,има.Ја читаше Ветерница,таму има добри објаснувања.Воопшто не мораше да прашуваш овде...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 5:16 pm

ne sum isklucen....lazes....daleku e kancelarijata odovdeka

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:18 pm

Не заебавај.Истиот момент кога те прашав дали во исто време си вклучен и на Ветерница,се исклучи од неа.Мислиш дека така те прашав случајно.Или мислиш дека сум глуп и не знам да прочитам кои членови се во моментот кога гледам вклучени на Ветерница?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 5:19 pm

abe sto kries ...sto se slucuva ovde????
jas slucajno prasav i izgleda sum pogodil
kaj ne treba?????????????????
alo sto kries???kaj e Kezman??????????

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:20 pm

Немој да претеруваш,спушти ја топката и кажи ми зошто лажеш?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 5:22 pm

Abe ne sum iskluicen.. vklucen razbiras VKLUCEN..utre koga
ce odam tamu ce se isklucam...sega sum VKLUCEN

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:23 pm

Кај си бе вклучен?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by osa on Сре Јан 21, 2015 5:23 pm

ah ,ne zbori ,
chudno da prashash "sluchajno 'otvarajki tema ...eh bre dzambo ,dzambo ,dobar si

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 5:25 pm

Sto si be ti???? nemoj da ti kazam nesto sto ne treba..
koj si be ti da me prasuvvas dali lazam ili ne???
fino prasav ljudski

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:26 pm

И јас фино те прашувам кај си вклучен...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 5:29 pm

luxor напиша:Кај си бе вклучен?
Na Veternica...go teram volot u picku lepu materinu i go pravam bugarin/....dali razbiras VKLUCEN
proveri si pak...pod druga IP adresa so isti nick jambo
sga ebem li ga sas malu ili golemu bukvu

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:30 pm

Чекај сега ке проверам...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Jambo on Сре Јан 21, 2015 5:33 pm

i????? ...i sega???...kaj e Kezman?????
sto mutite ovdeka.?????sto zavadjate kako kisa
okolo kraaguevac???

Jambo

Број на мислења : 30
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 5:38 pm

Гледај сега манијаку.Во 17 часот и 29 минути во погорниот пост јадеш говна дека си на ветерница и го тераш волот,ова,она...Еве подолу принт скрин кој докажува дека те нема на Ветерница во 17 и 30 часот.Затроа престани да сереш,за да не го добиеш тоа што и го заслужуваш...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 6:46 pm

Гледам дека овој замолчи,па ке морам јас да продолжам.Денес во 12 и 31 часот,Кинг на Ветерница приложи докази дека Лаба се регистрирала лажно под никот на нашата членка Оса на ветерница,обидувајки се да ја навреди, понижи ,и девалвира...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Гостин on Сре Јан 21, 2015 6:48 pm

Наместо тоа да влијае на мислењето на Кежман величанствени (не гледам што му е величанственото) тој продолжува со напади и навреди на модераторите на форумот...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kaj e Kezman?????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот