ТРЕНДАФИЛ

Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty ТРЕНДАФИЛ

Пишување by osa on Пет Мај 06, 2016 6:17 pm

кај те снема ...ми недостигаш ...верувам и на другите од форумот ....ај сега тресни еден датум за следни избори ! само овој пат запамти ,прво се ке се зафрши и со избирачки список ,и со медиуми ,па после ке седнеме и ке се договориме на кој датум ке бидат кредибилните избори ...јасно ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Гостин on Пет Мај 06, 2016 6:54 pm

Trendafil e momentalno prezafaten....Pregovorite se naporni...I ne bash tolku ednostavni...Veruvam deka shtom se postigne dogovor kje ni soopshti od prva raka kako techele pregovorite i shto e dogovoreno...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Гостин on Пет Мај 06, 2016 8:29 pm

Auuuuu, Trendafil grujo da ti bil...ej Trendo aj najdi nekoe rabotno mesto u ministerstvo...nesto kako lezi lewbu da te jadam za mene a"?:

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Гостин on Саб Мај 07, 2016 1:40 pm

Na Trendafil himnata...ТРЕНДАФИЛ Smiley-laughing021ЗЕМЈО ЖМРОФСКА

Земјо Жмрофска,
Ќе те шараме,
Земјо Жмрофска,
Ќе те боиме,
Кој сендвич ќе касне,
Нема да порасне, ЖМДОНИЈО,
Ќе му залетне.

Ќе ги боиме твојте, ЖМРО, згради одвратни,
Ќе ги боиме твојте, ЖМРО, аболиции,
Зградите, Гдомојте
на Рајхстаг ѕидојте, море, ЖМРО,
Не попуштаме!

Протестирам за правда, ЖМРО,
Правда, слобода…
Протестирам за правда, ЖМРО,
Демократија…
Песни ќе се пеат,
Бои ќе се леат, море ЖМРО,
Преку зградите.

Што лопови раѓаш, ЖМРО,
Помилувани,
Што лопови раѓаш, ЖМРО,
Помилувани,
Ние ќе ви дојме,
Со боја ќе бојме море, ЖМРО,
Спомениците…

Ништо не те плаши, ЖМРО, освен СЈО!
Ништо не те плаши, ЖМРО, освен СЈО,
Џабе ви Гдомојте,
На Чавков дронојте, море ЖМРО,
Че си лежите…

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by defo on Саб Мај 07, 2016 8:54 pm

ха, хах, ама морам да признаам упорен дечко е......

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by osa on Саб Мај 07, 2016 8:59 pm

defo напиша:ха, хах, ама морам да признаам упорен дечко е......

i toa mnogu ...ama ti izgleda si propushtil da prochitash pozadi toj nik e baba mirka ...jas ja otkriv , pishav i taa NE NEGIRASHE bounce bounce bounce samo mene mnogu po SIMPATICHNO MI E DA SI MUABETAM SO TRENDAFIL ....mu ispolnuvam zelbi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Гостин on Пет Мај 13, 2016 8:50 pm

Трендафил пее.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by defo on Сре Мај 25, 2016 8:11 am

трендафил напиша:До пред некој ден министерка за социјала беше вашата Фросина Ременска. Нема поминато сто дена откако Спасов го презема министерството, па во политички примитивизам се смета напаѓање на министер во првите 100 дена од неговото поставување.
Ајде да ве потсетам дека ако Груевски не дојдеше на власт, денешниот ден, свети Кирил и Методиј не ќе беше празник. Прв пат го празнуваме од 2007ма година.
Кога сме кај социјалните случаи мислам дека ако СДСМ наместо за боја и дневници за професионалните протестанти што ги опогануваат спомениците и институциите згрижи некој социјалец, ќе има поголеми шанси да добие некој пратеник повеќе.
После ова напишано, како коментар на една несреќа судбина во вести од Македонија, се посигурен сум дека се работи за партиски бот, јузер кои истовремено го користат повеќе членови од некој МК на ДПМНЕ.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by reiter on Пон Мај 30, 2016 8:15 pm

koja cest Trendafile imas licna tema na melnica...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by osa on Чет Jул 07, 2016 4:39 pm

Da ne znaesh kade e trendafilcho? A shto da nr si ljubomoren

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by reiter on Чет Jул 07, 2016 6:05 pm

osa напиша:Da ne znaesh kade e trendafilcho? A shto da nr si ljubomoren
eh na trendafilije da mu bidam ljubomoren....ne znam kade e a i zosto ti e Very Happy ..samo nervozi od nego Very Happy ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by osa on Пет Jул 08, 2016 9:31 am

reiter напиша:
osa напиша:Da ne znaesh kade e trendafilcho? A shto da nr si ljubomoren
eh na trendafilije da mu bidam ljubomoren....ne znam kade e a i zosto ti e Very Happy ..samo nervozi od nego Very Happy ...
Mene ne mi go treba,ama na nas ni e ko kanta za "isfrlanje"glupisti koi ne nerviraat Cool Twisted Evil
P.s.otvaram podforum makedonska politichka scena i ima shto da vidam od prva do posledna tema kako posleden post stoi koj drug ako ne TRENDAFIL,i kako da ne mu otvoram tema Wink tongue bounce

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Kalinda on Нед Jул 10, 2016 5:47 am

Можеш Оса и на
пијаната Ива да и
отвориш тема.
Не си забележала
дека доага само
лога е пијана?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 481
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Гостин on Сре Aвг 10, 2016 8:24 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Kalinda on Сре Aвг 10, 2016 9:24 pm

Каде се научните
објаснувања за оние
што подржуваат
соросоиди ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 481
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by osa on Нед Aвг 28, 2016 1:56 am

znachi priznavash poraz trendafile ...te snema ....taka i treba ...a ne da branish shto ne se brani ....bravo za tebe ...sega imame ushte eden dpmneovec na nasha strana ...znachi ke pobedime .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Гостин on Нед Aвг 28, 2016 6:53 pm

Ама зошто упорно го напаѓате човекот. Па има право и тој да мисли што сака и да гласа за кого сака. Може него му е добро за разлика од вас. Се снашол човекот а вие само го напаѓате.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Гостин on Пон Aвг 29, 2016 7:04 pm

Trendafil i sam znae da izigruva drven advokat...ne mu treba uste eden kako nego...Kje mu ja potemni slavata...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by osa on Нед Сеп 18, 2016 5:59 pm

auuuuu da ne go uapsile trendafilcho ????? nikade go nema !? nitu da pishe nitu da se javi .....se molat site shto imaat nekoi "soznanija" za nego da ne informiraat ...da ne treba da go posetime i da ,mu odneseme ponuda ( portokali ,limoni ,skara....)

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Teo on Чет Фед 02, 2017 4:11 pm

Najnoviot hit na dpmne-ofcite...Vo izvedba na Trendafil...

Teo
Teo

Број на мислења : 4277
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by osa on Чет Фед 02, 2017 5:44 pm

dobar seir ...se iznasmeav ...a za plachenje e rabotata ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by TRAJCHE on Чет Фед 02, 2017 7:17 pm

a more trendafiljco i ti si imas maka neznaes sto zboris odnosno sto pisuvas
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 275
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Teo on Чет Мар 02, 2017 7:00 pm

Ova go dobivme od stranski sluzhbi...ТРЕНДАФИЛ Animated-smileys-laughing-079 ТРЕНДАФИЛ Animated-smileys-laughing-079 ТРЕНДАФИЛ Animated-smileys-laughing-079

ТРЕНДАФИЛ Untitl10
Teo
Teo

Број на мислења : 4277
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Viktor on Чет Мар 02, 2017 7:29 pm

оваа тема е отворена за подбивање на еден член.
не ми е јасно...

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by osa on Чет Мар 02, 2017 7:51 pm

spored tvoite kriteriumi ova e podbivanje ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТРЕНДАФИЛ Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот