МИЗЕРИЈА

Go down

МИЗЕРИЈА

Пишување by osa on Чет Aвг 04, 2016 2:24 am

еве едно јавно прашање :КОЛКУ ТРЕБА ДА СИ МИЗЕРЕН ВО ДУША ЗА ДА ОТИДЕШ НА ДРУГ ФОРУМ ,ДА ПРОЧИТАШ СЕ ОД ТАМУ ,И ДА СЕ ВРАТИШ НА [b]СОПСТВЕНИОТ ФОРУМ И ДА ЈАДЕШ Г..НА ЗА ТОЈ ДРУГИОТ ФОРУМ ??????
СИТЕ ОДГОВОРИ КЕ БИДАТ ПРИФАТЕНИ И РАЗГЛЕДАНИ ,СЕ СО ЦЕЛ ДА СЕ ИЗНАЈДЕ ЛЕК ЗА ШИЗОФРЕНИЈА болест од која најверојатно боледуваат нашите "политички опоненти "(vo navodnici od prichina shto neznam kako da gi narecham)..верувам ке се препознаат самите ...но на главното прашање очекувам одговор ОД ВАС ....


Последната промена е направена од osa на Пет Aвг 05, 2016 7:46 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МИЗЕРИЈА

Пишување by Гостин on Пет Aвг 05, 2016 6:38 pm

Nashite politichki oponenti?!?!?! Mislam deka greshish...Toa se obicni bilmezi koi za zhal se rodile vo chovechka forma...Vo politika ili bilo shto drugo se razbiraat tolku, kolku shto govedata se razbiraat vo kvantna fizika...Za bolnite postoi bolnica...Za ludite postoi ludnica...Za glupacite za zhal ne postoi nishto...Pa zatoa se nasekade okolu nas...Kako ovie shto gi spomnuvash...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот