БЕСИЛКА

Go down

БЕСИЛКА Empty БЕСИЛКА

Пишување by osa on Пет Aвг 26, 2016 12:49 am

Овој да те брани ...овој да те велича дека си добар политичар ..овој да казе дека народот ке те прогласи за вечен лидер ....абе мене да ми се случи ова ке се убијам ...ке ми биде срам да излезам од дома ..овој треба да се обеси на плоштад ....за овој само БЕСИЛКА

“Политички плурализам – партиски погледи” на СДПМ на Бранко Јаневски

25.08.2016 | 17:32МакедонијаПрочитано: 190
На прашањата за решенијата за политичката криза и на партиските решенија денеска одговара Бранко Јаневски од СДПМ.


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by osa on Пет Aвг 26, 2016 1:11 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by defo on Пет Aвг 26, 2016 8:00 am

Бранко Јаневски, СДПМ, со Рада и Јана Маја заедно .....мизерија....па уште го пуштиле на медиуми....офф лелел мајко......

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by Гостин on Пет Aвг 26, 2016 9:30 am

Ама зошто па да не го пуштат и тој има право да каже што мисли. Да не е многу рано па уште недојдени на власт да почнете со бесенје на сите што не мислат како вас.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by osa on Пет Aвг 26, 2016 9:48 am

defo напиша:Бранко Јаневски, СДПМ, со Рада и Јана Маја заедно .....мизерија....па уште го пуштиле на медиуми....офф лелел мајко......

ova e vrv na mizerijata zatoa i temata e besilka ...nezaboravaj deka ima idioti koi ke mu popveruvaat na muabetot ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by Гостин on Пет Aвг 26, 2016 10:05 am

Vrv na mizerija e uste nedojdeni na vlast da se falite kako ke gi besite tie so se borat za narodot makedonski. Edvaj cekate da go unistite vekovnoto istorisko VMRO za da ne prodadete na grcistata.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by reiter on Пет Aвг 26, 2016 10:10 am

delmol напиша:Vrv na mizerija e uste nedojdeni na vlast da se falite kako ke gi besite tie so se borat za narodot makedonski. Edvaj cekate da go unistite vekovnoto istorisko VMRO za da ne prodadete na grcistata.
мислиш дека историјското вмро го гледаш кај николае и дпмне?сериозен си или непојаден?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by Гостин on Пет Aвг 26, 2016 10:15 am

A so da ne ne e vmro gruevski? So godini ja brani makedonskata drzava i nacija. Komunjarite dosega se ke raskrcmea.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by osa on Пет Aвг 26, 2016 9:43 pm

nikos напиша:Ама зошто па да не го пуштат и тој има право да каже што мисли. Да не е многу рано па уште недојдени на власт да почнете со бесенје на сите што не мислат како вас.

ti slushna shto treseshe taa budala ...ili onaka kolku da pishesh

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by osa on Пет Aвг 26, 2016 9:48 pm

delmol напиша:Vrv na mizerija e uste nedojdeni na vlast da se falite kako ke gi besite tie so se borat za narodot makedonski. Edvaj cekate da go unistite vekovnoto istorisko VMRO za da ne prodadete na grcistata.

e bravo bre ..ti se naodmara vo grcija za sitni pari ,i sega ke plukash po niv ..taka ne se brani drzava ....aj odberi i kazi mi so koj del od ova intervju se soglasuvash ....pa neli gledash deka choekov e obichna "budaletinka" koja sigurno ima nekoj siten kriminal napraveno i ovie chesnive zatoa go drzat za jajca so mengeme ....pa ke povtoram vakva budala da me fali ke se ubijam bre i tochka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by Гостин on Саб Aвг 27, 2016 12:07 am

Ама што е важно каде одмарал човекот? Ако бил во Грција за свои пари бил никој не му го платил одморот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БЕСИЛКА Empty Re: БЕСИЛКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот