ИДНИОТ ПРЕМИЕР НА Р.М. И НЕГОВАТА ПРОГРАМА ЗА ПОДОБРО УТРЕ

Go down

ИДНИОТ ПРЕМИЕР НА Р.М. И НЕГОВАТА ПРОГРАМА ЗА ПОДОБРО УТРЕ Empty ИДНИОТ ПРЕМИЕР НА Р.М. И НЕГОВАТА ПРОГРАМА ЗА ПОДОБРО УТРЕ

Пишување by osa on Сре Ное 09, 2016 10:44 pm

Погледнете и сами дел од она што го нуди програмата на СДСМ...прекрасни се овие идеи ...


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14381
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот