Добредојдовте, добро ве најдовме....

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Добредојдовте, добро ве најдовме.... - Page 6 Empty Re: Добредојдовте, добро ве најдовме....

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 12:43 am

Teo moram da ti chestitam mnogu ubav potpis si stavil ...
so sreka neka ti e ...
mislam deka mu lichi na Teo ,no na YAS ne bi mu lichel ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Добредојдовте, добро ве најдовме.... - Page 6 Empty Re: Добредојдовте, добро ве најдовме....

Пишување by ribar on Пет Мар 06, 2015 10:03 pm

добро вечер мелничари

ribar

Број на мислења : 2
Join date : 2015-03-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Добредојдовте, добро ве најдовме.... - Page 6 Empty Re: Добредојдовте, добро ве најдовме....

Пишување by Гостин on Пет Мар 06, 2015 10:04 pm

Добредојде Рибар. Пријатен престој и долго дружење на Мелницава.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Добредојдовте, добро ве најдовме.... - Page 6 Empty Re: Добредојдовте, добро ве најдовме....

Пишување by osa on Пет Мар 06, 2015 11:50 pm

за малку да пропуштам да го поздравам Рибар и на оваа тема :::
каква домакинка сум?
добредојде во нашето друштво Рибар

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Добредојдовте, добро ве најдовме.... - Page 6 Empty Re: Добредојдовте, добро ве најдовме....

Пишување by osa on Саб Мар 07, 2015 1:01 am

добредојде tovamate ,имај пријатен престој на форумот ...
се надевам на убава дружба како новорегистриран

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Добредојдовте, добро ве најдовме.... - Page 6 Empty Re: Добредојдовте, добро ве најдовме....

Пишување by Гостин on Нед Мар 08, 2015 5:38 pm

Od mene dobredojde za Dadeda...Prijaten prestoj i druzhenje...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Добредојдовте, добро ве најдовме.... - Page 6 Empty Re: Добредојдовте, добро ве најдовме....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот