Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Идиотизам во квадрат

Go down

Идиотизам во квадрат Empty Идиотизам во квадрат

Пишување by Гостин Нед Фед 12 2017, 14:04

Читам удбашки глупости дека една "мачена" "македонка" зборува дека не била бугарка, гркинка и србинка и била против воjната.
Да сопрогут и татко и во Македонската дивизиjа се тепаат со србите и грците ама она била против. Аj сиктир!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот