Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скобар

Go down

Скобар Empty Скобар

Пишување by Гостин Пет Фед 17 2017, 19:55

Скобар 5408b0013e9d3045bf35f8c430534f0a
Полна со коски ама оди на стада. Ако нацелиш може и 50 кила да фанеш.Ja толку не сум ама еднаш 10 парчинJа како клонинги еднакви по околу 0.5 кила секое. Понеже има толку многу коски се меле со машинка за мелене на месо и се прават кjуфтета.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот