Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БЕСА

Go down

БЕСА Empty БЕСА

Пишување by Гостин on Пон Фед 20, 2017 1:48 pm

Од почеток како зборуваа мислев еве наjпосле една нормална партиjа како контрпункт на ДУИ. Они се окажаа ултранационалистичка организациjа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БЕСА Empty Re: БЕСА

Пишување by luxor on Пон Фед 20, 2017 6:53 pm

Зошто мислиш така?
luxor
luxor

Број на мислења : 5847
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

БЕСА Empty Re: БЕСА

Пишување by Гостин on Пон Фед 20, 2017 7:06 pm

Па гледав неколку емисии со нивни луге пред изборите.Говореа за криминалот на ДУИ. Сега гледам сакат некаква платформа и во неа нема ништо од тоа.Може и да грешим не сум ги следил одамна но тоа со платформата лично мене ме изненади.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БЕСА Empty Re: БЕСА

Пишување by Teo on Пон Фед 20, 2017 7:11 pm

Padnaa vo zamkata na Alji...Toj e star lisec i gi donese vo situacija magare ili zmija...
Teo
Teo

Број на мислења : 5025
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

БЕСА Empty Re: БЕСА

Пишување by Гостин on Пон Фед 20, 2017 9:58 pm

Не знам и каJ нив национализмот зема врв над човечкиот интерес да живеат подобро. Еве во косово шо е чиста мизериJа и криминал.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БЕСА Empty Re: БЕСА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот