Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИДИОТИ ......

Go down

ИДИОТИ ...... Empty ИДИОТИ ......

Пишување by osa Саб Мај 13 2017, 23:39

пред два дена погледнав една реклама на ТВИТЕР ,мислам оние кои одат на десната страна на Ќекранот Ќ на компјутерот ,и вели порачајте тука ...притиснав на обележеното место и замислете ,има полиња за потполнување со име презиме и мобилен телефон ....мислев дека се нормални ,но се излажав ...ги потполнив полињата со мои податоци ,и веднаш примив порака дека утреден ке ме контактирале ...што се случи ? утредента звонеа и се јавив ,кога никој нема ,и оп ти земаат пари ....се изнервирав што молчат ,и се јавувам јас од мојот мобилен ,и кога ме вклучува на бројот но ми пуштаат музика од другата страна ...стопати реков ало дали се слушаме ,но немаше никој од другата стеана на мобилниот ,кога прекинав веднасх порака дека ми наплатиле од мојата сметка ....ова се повтори околу десетина пат ... бидејки никој не се јавувасхе ,само музика одесхе ресхив да не се јавувам јас ...нема да ви се верува дека за 48 часа ми звонеа вкупно околу 94 пати ....конечно денес успеав кога звонеа да се јавам и ги добив ,поточно една ГУСКА и ја отерав у три лепе ....уште па ми вика кој ви е проблемот ???мене ??? вие имате проблем идиоти ....94 пати да ви звони телефон ....и дали сум сакала крема ...не фала ,од вас ништо идиоти невоспитани

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИДИОТИ ...... Empty Re: ИДИОТИ ......

Пишување by osa Саб Мај 13 2017, 23:55

eve gi idiotite na koi ako im zavrtite ,posle nemoze da se otarasite ...ejjjj 94 pati zvonea vo dva dena ...mnogu e ....КРЕМ BUSTSIZE – РЕЗУЛТАТ ВО ВОЛУМЕН

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИДИОТИ ...... Empty Re: ИДИОТИ ......

Пишување by osa Нед Мај 14 2017, 01:01

e ova e idiotizam ..nemoze da si prochitash tvit od vakvi glupi reklami ИДИОТИ ...... 0153e193e5b9039e07a1a89baddd1292

dobro bre moroni kako nemoze da primetite i samite deka ovoj tip na reklama e ODVRATEN i namesto da privleche klienti ,reklamava gi odvraka zainteresiranite

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИДИОТИ ...... Empty Re: ИДИОТИ ......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот