Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

РОЛЕРИ

3 posters

Go down

РОЛЕРИ Empty РОЛЕРИ

Пишување by Bosonoga Саб Мај 20 2017, 21:15

Незнам која е цената ,но со оглед на тоа што многу се застапени мегу младите ,верувам дека многу е исплатлив бизнис за продавачите,сепак прашувам кој е бенефитот од возење ролери ? За мене е многу опасно хоби !
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

РОЛЕРИ Empty Re: РОЛЕРИ

Пишување by osa Пет Јун 09 2017, 10:25

Porano bea rolshuli ,sega roleri ...sepak i jas koga pravam sporedba mislam deka rolshulite se pobezbedni

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

РОЛЕРИ Empty Re: РОЛЕРИ

Пишување by Delta Пет Јун 09 2017, 22:01

i sos edno i so drugoto moze da skrsis vrat.,/
Delta
Delta

Број на мислења : 606
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

РОЛЕРИ Empty Re: РОЛЕРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот