Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТАЊЕ

Go down

ТВИТАЊЕ Empty ТВИТАЊЕ

Пишување by SHARENI Пет Jул 21 2017, 23:17

Дали и пишувањето на твитови може да го наречеме хоби ? Ајде да го слушнеме вашиот одговор ,вашето размислување на оваа тема
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 844
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот