Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРАЗНИК НАД ПРАЗНИЦИТЕ

Go down

ПРАЗНИК НАД ПРАЗНИЦИТЕ Empty ПРАЗНИК НАД ПРАЗНИЦИТЕ

Пишување by Bosonoga Нед Окт 15 2017, 03:06

денес ке се одржат локалните избори на кои се надевам ке победат моите фаворити ,а потоа ке празнуваме
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПРАЗНИК НАД ПРАЗНИЦИТЕ Empty Re: ПРАЗНИК НАД ПРАЗНИЦИТЕ

Пишување by Bosonoga Чет Окт 19 2017, 00:23

da si prasham ovoj 23 oktomvri seushte e praznik?mislam neraboten den .....
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот