Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Voivodata on Пон Јан 18, 2016 10:33 pm

Voivodata напиша:srbskite ................


навреди на национална основа се забранети на форумот 


админ 
ova ne e v red.

ама е коректно 
luxor

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Voivodata on Пон Јан 18, 2016 10:48 pm

Voivodata напиша:
Voivodata напиша:srbskite ................


навреди на национална основа се забранети на форумот 


админ 
ova ne e v red.

ама е коректно 
luxor

tova ne e verno be
Lyuksor pishuva mi, a ne e prijaven!?!

"Регистрирани членови: defo, osa, Voivodata
Bots : Google
Members connected during last 24 hours : defo, Hamad bim Khalifa, osa, Simulant, Voivodata, трендафил, хан Ацо"

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Пон Јан 18, 2016 10:55 pm

Koga ke ti prenesat poraka od mene svati ja seriozno

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Voivodata on Пон Јан 18, 2016 11:00 pm

luхor напиша:[color=#FF0000Koga ke ti prenesat moja poraka svati ja seriozno [/color]
ai!
te go Lyuksor
deka si be bratko, kazaa mi slovoto ot teb, razbrah az, che nyama pisanie za serbite.
samo se chudih che pojavi se chervennen tekst so preduprezhdenie ot Lyuksor a Lyukora nuyama go na foruma! telepatski Smile
Smile

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Пон Јан 18, 2016 11:15 pm

Ти не поставуваш тука прашања и не го контролираш форумот ,туку јас .Затоа држи се до темите и почитувај ги правилата на форумот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Voivodata on Пон Јан 18, 2016 11:17 pm

luхor напиша:Ти не поставуваш тука прашања и не го контролираш форумот ,туку јас .Затоа држи се до темите и почитувај ги правилата на форумот.
az bratko, ne te razbrah Sad

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Пон Јан 18, 2016 11:23 pm

Што не ти е јасно ?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Voivodata on Пон Јан 18, 2016 11:26 pm

az ne vizhdam deka sam pogreshil. soglasen sam s tvoite instrukcii

ama ne razbrah kakvo e tova , da se pishuva a nyama te za prijaven na foruma... Sad

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Пон Јан 18, 2016 11:29 pm

Ти тоа неможеш да го направиш ,тоа го можам само јас .Но има уште еден што не го гледаш ,а сепак може да те банира !

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Voivodata on Пон Јан 18, 2016 11:34 pm

luхor напиша:Ти тоа неможеш да го направиш ,тоа го можам само јас .Но има уште еден што не го гледаш ,а сепак може да те банира !

kakvo baniranne sega?
ai. ! zashto be bratko, ?
ai molya ti se, ako ne iskate clenoiveto da pishuvat na tazi forum, az shte si oda,ne mora da me nakaruvate od tuk.

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by kiBik on Саб Јан 30, 2016 8:17 am

luxor напиша:Т.....а сепак може да те банира !
Bre losh chovek bre! Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 8:57 am

Pogolemi srbi od bugarite nema. Uste peete pesni za Marko Mrnjavcevic. Nacionalen heroj vi e. A za Lepa Brena zivot davate. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 01, 2016 5:27 pm

delmol напиша:Pogolemi srbi od bugarite nema. Uste peete pesni za Marko Mrnjavcevic. Nacionalen heroj vi e. A za Lepa Brena zivot davate. Twisted Evil

Не бе,ич нема србоманија во Македонија.Малиот диктатор не е комита,току е четник Twisted Evil

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 6:53 pm

Со малку среќа за кратко време ќе биде затвореник во Идризово. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 01, 2016 7:43 pm

luxor напиша:Со малку среќа за кратко време ќе биде затвореник во Идризово. Twisted Evil

Не ми се верува,тука е Балкан.Нашиве политичари не влегуваат во затвор.
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 8:02 pm

И јас сум скептичен Хацоне. Но надежта последна умира.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 01, 2016 8:15 pm

luxor напиша:И јас сум скептичен Хацоне. Но надежта последна умира.

Време е да станеме реалисти,тука на Балканот сме сеедно во црна дупка.Можно е като се вратат Турците овде,да се оправиме Neutral
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 8:23 pm

Мислиш дека има можност да ја обноват османлиската империја?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 8:35 pm

Vie komunjarite i pod tursko bi sakale da bide makedonija samo Gruevski da ne bide premier.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 01, 2016 8:46 pm

luxor напиша:Мислиш дека има можност да ја обноват османлиската империја?

На таму одат работите.
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 01, 2016 8:47 pm

delmol напиша:Vie komunjarite i pod tursko bi sakale da bide makedonija samo Gruevski da ne bide premier.

Ова беше добро Laughing
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 11:25 pm

delmol напиша:Vie komunjarite i pod tursko bi sakale da bide makedonija samo Gruevski da ne bide premier.
a vie dali znaete deka i pod tursko ropstvo 500 godini beshe podobro otkolku sega so ovoj diktator

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15941
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Вто Фед 02, 2016 9:26 am

Najdobro bilo koga na zemjata bile samo dinosaurusi.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by DIVA_ on Вто Мар 01, 2016 2:42 pm

haskov напиша:Бугари су лопови

lol! И какво ти откраднаха? Жена ти?
DIVA_
DIVA_

Број на мислења : 2
Join date : 2015-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Гостин on Вто Мар 01, 2016 11:09 pm

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Smiley-laughing021

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србоманиjата во Вардарска Македониjа - Page 2 Empty Re: Србоманиjата во Вардарска Македониjа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот