Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТРОТИНЕТ

Go down

ТРОТИНЕТ Empty ТРОТИНЕТ

Пишување by Bosonoga Нед Мар 11 2018, 20:57

И куче може да вози тротинет!

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ТРОТИНЕТ Empty Re: ТРОТИНЕТ

Пишување by Bosonoga Нед Мар 11 2018, 20:59

dali e nekoe hobi ,neznam ,no denes rechisi sekoe dete vozeshe trotinet ,no eve nadaleku i kuchinjata vozat trotinet
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ТРОТИНЕТ Empty Re: ТРОТИНЕТ

Пишување by Bosonoga Саб Мар 24 2018, 22:34

nikoj ne pisha dali e hobi ili onaka samo se "moderniziraat"mladite roditeli
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ТРОТИНЕТ Empty Re: ТРОТИНЕТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот