Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ

3 posters

Go down

ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ Empty ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ

Пишување by Bosonoga Сре Јун 06 2018, 03:12

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 956
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ Empty Re: ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ

Пишување by SHARENI Сре Јун 20 2018, 20:40

se vazi li kako hobi ako "letash"balon poln so boja ???
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 804
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ Empty Re: ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ

Пишување by Bosonoga Сре Јун 27 2018, 16:17

uf pa ti shareni kaj ke najdesh balon so boja Very Happy Very Happy Very Happy
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 956
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ Empty Re: ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ

Пишување by SHARENI Сре Јун 27 2018, 16:20

u dukan kupuesh balon go polnish so boja i toa e toa ha
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 804
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ Empty Re: ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ

Пишување by delta Сре Aвг 01 2018, 20:07

a pa neli so kurtoni mavavte po sampitata na dpmne./.?.<?
delta
delta

Број на мислења : 591
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ Empty Re: ЛЕТАЊЕ ЗМАЈ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот