Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ

Go down

НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ Empty НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ

Пишување by OPOZICIONER on Вто Jул 03, 2018 11:39 pm

Никој од ЕУ не побарал да се градат мигрантски кампови во Македонија, тврди Шекеринска

Никој од Европската унија досега не побарал ниту најавил дека во Македонија ќе се градат бегалски кампови. Тоа се лажни вести за манипулација со јавноста, изјави денеска министерката за одбрана Радмила Шекеринска.

-Ниту еден не излегол со инцијатива или барање за какви било кампови за бегалци. Често пати ова прашање се злоупотребуваше како можност за манипулација со емоциите на граѓаните“ – порача Шекеринска одговарајќи на новинарско прашање на денешната прес-конференција на која информираше за усвоениот Стратешки одбранбен преглед, вели Шекеринска.

Документите од владини одлуки кои се шират во јавноста, ги демантираат и од ресорните министерства, објаснувајќи дека станува збор за новинарски спин и извртување на реалноста.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ Empty Re: НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ

Пишување by OPOZICIONER on Вто Jул 03, 2018 11:40 pm

ova znachi nekoj ke go jade od minatata garnitura ,pa so izmisluvanja za migrantska kriza saka da ja relativizira situacijata
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ Empty Re: НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ

Пишување by delta on Пон Jул 30, 2018 4:58 pm

so kampovi.//.ke si rabotat i ziveat kako site,.//.poso patriotuite drpamae za usi i u blgaria,/.,/site se pisaa za pusti pari nadezni b;lgaRI.//..
delta
delta

Број на мислења : 580
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ Empty Re: НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ

Пишување by Bosonoga on Пон Jул 30, 2018 5:16 pm

leleee so ubava ideja. polesno ke se zivee so begalcite otkolku so nabanjanite.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 882
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ Empty Re: НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ

Пишување by Dino on Вто Jул 31, 2018 12:19 pm

Dosta be so dezinformacii, ni begalcite ne se ludi da ostanat vo vakva vukojebina kako sto e nasata drzava.

Dino

Број на мислења : 547
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ Empty Re: НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ

Пишување by delta on Сре Aвг 01, 2018 4:59 pm

gujo ke go vratime./.,./ke ja oprai.//./
delta
delta

Број на мислења : 580
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ Empty Re: НИКОЈ ОД ЕУ НЕ ПОБАРАЛ ДА ГРАДИМЕ МИГРАНТСКИ КАМПОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот