Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHESTITKA

+26
misterija
delta
nino
EVITA
Bosonoga
TRAJCHE
PRVOBOREC
SHARENI
Luxor
Dino
OPOZICIONER
Teo
IVA
Voivodata
defo
kiBik
Г-ѓа Министерка
reiter
Hamad bim Khalifa
tmoro
Sotir
Естир
Kalinda
Боко
хан Ацо
osa
30 posters

Страна 6 of 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Нед Мар 22, 2015 11:25 am

luxor напиша:
CHESTITKA - Page 6 Happy-birthday-cake-love
blagodaram ,posakuvam i ti da imash sreken den i zivot ispolnet so mnogu zdravje i sreka !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Гостин Нед Мар 22, 2015 7:11 pm

Среќен роденден и од мене.

CHESTITKA - Page 6 Birthday-cakes-violet-shiny-birthday-gif-good-birthday-cake-gif

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Нед Мар 22, 2015 7:18 pm

mumley напиша:Среќен роденден и од мене.

CHESTITKA - Page 6 Birthday-cakes-violet-shiny-birthday-gif-good-birthday-cake-gif
mnogu ti blagodaram na  rodendenskata chestitka ,bidi ziv i zdrav ,ti posakuvam mnogu zdravje i sreka 
p.s. tortata e mnogu ubava !more najubava e !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Гостин Вто Мар 24, 2015 7:23 pm

CHESTITAM REITER...SHTOTUKU GO NAPISHA 10 050 POST NA MELNICA...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by reiter Вто Мар 24, 2015 7:28 pm

Teo напиша:CHESTITAM REITER...SHTOTUKU GO NAPISHA 10 050 POST NA MELNICA...

аууу,браво јас ..хахаха...ДА СЕ МНОЖАТ ПОСТОВИТЕ НА МЕЛНИЦА КОЛКУ ШТО ИМА ЅВЕЗДИ НА НЕБОТО...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Вто Мар 24, 2015 7:38 pm

reiter напиша:
Teo напиша:CHESTITAM REITER...SHTOTUKU GO NAPISHA 10 050 POST NA MELNICA...

аууу,браво јас ..хахаха...ДА СЕ МНОЖАТ ПОСТОВИТЕ НА МЕЛНИЦА КОЛКУ ШТО ИМА ЅВЕЗДИ НА НЕБОТО...

chestitki i od mene ...taka e da se mnozat postovite od dobri  luge so dobra misla ...., tvojot lichen uspeh me raduva ,kako da e moj uspeh ...CHESTITKI  REITER ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Сре Мар 25, 2015 11:12 am

srejken rodenden i od mene.

kolku godini napraj ?

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Чет Мар 26, 2015 7:49 pm

Sotir напиша:srejken rodenden i od mene.

kolku godini napraj ?
blagodaram !
ne se prashuvaat zeni za godinite Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Hamad bim Khalifa Чет Мар 26, 2015 9:26 pm

osa напиша:
Sotir напиша:srejken rodenden i od mene.

kolku godini napraj ?
blagodaram !
ne se prashuvaat zeni za godinite Very Happy Very Happy Very Happy

Ovoj ...sotirov cinam, na Rejtorot mu cestitashe ?!?! ili go dupcish neshto? Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Чет Мар 26, 2015 11:57 pm

osa напиша:
Sotir напиша:srejken rodenden i od mene.

kolku godini napraj ?
blagodaram !
ne se prashuvaat zeni za godinite Very Happy Very Happy Very Happy
oti da ne se prasvat, da ne ti gi zemi nekoj.
kolku napraj , tricetiriese imas?

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Гостин Чет Мар 26, 2015 11:59 pm

Sotir напиша:
oti da ne se prasvat, da ne ti gi zemi nekoj.
kolku napraj , tricetiriese imas?

Zini da ti kazhe....CHESTITKA - Page 6 Smiley-laughing025

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Пет Мар 27, 2015 12:03 am

ti more, so tuku se mesas ko klen vo sekoja madza, koj te prasa tebe.

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Гостин Пет Мар 27, 2015 12:05 am

Takov sum jas...Obozhavam da muabetam so zombirani papagalchinja...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Пет Мар 27, 2015 12:11 am

ami muabeti si koj ti brani. glem deka ne ti cuka vo glata mnogu

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Гостин Пет Мар 27, 2015 12:13 am

Веќе си предупреден.Секоја наредна навреда ти носи бан.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Пет Мар 27, 2015 12:16 am

jas si pisam ovde za politikava, clenojve ne me interesirat. Ovaj teo se giba, kazi mu nemu,

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Гостин Пет Мар 27, 2015 12:18 am

А каде тебе те навредил Тео?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Пет Мар 27, 2015 12:21 am

oti ti ne gles nisto pa mene me prasa sega?

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Пет Мар 27, 2015 12:23 am

ja eve go vidi go si pisi

Re: БОМБАТА

Ново мислење by Teo Today at 12:19 am
Tolku ti se brza da izlezesh od negoviot shupak???


ovoj na aren ti lici?

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Гостин Пет Мар 27, 2015 12:23 am

Па ти се жалиш. Значи ти треба и да кажеш што од тоа што го напишал Тео го чувствуваш како навреда кон тебе.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Пет Мар 27, 2015 12:25 am


a be oj mavnimi se jas ke se zalam od ovega.
ovoj e za zalenje a ne jas da se zalam od ovega.

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Гостин Пет Мар 27, 2015 12:26 am

Sotir напиша:ja eve go vidi go si pisi
 
Re: БОМБАТА

Ново мислење by Teo Today at 12:19 am
Tolku ti se brza da izlezesh od negoviot shupak???


ovoj na aren ti lici?

Гледам си одговорил. Па зошто не му кажеш дека ти не си во шупакот на Грујо, туку го браниш само заради тоа што еве цел народ се кренал против него?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Гостин Пет Мар 27, 2015 12:27 am

Sotir напиша:
a be oj mavnimi se jas ke se zalam od ovega.
ovoj e za zalenje a ne jas da se zalam od ovega.

Па зошто тогаш ми плачеш оти те гибал. Ако веќе си решил да ги браниш криминалците на власт, значи нивни човек си.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Пет Мар 27, 2015 12:27 am

so sakas da ti kazam, aj tebe neka ti reci oti si piknat vo gazo kaj nego, to arno ti e?
gles so pisal,pismen si citaj, toj odprva vaka se vati zamene, oti ne mu kazis nemu da se priberi?

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sotir Пет Мар 27, 2015 12:30 am

luxor напиша:
Sotir напиша:
a be oj mavnimi se jas ke se zalam od ovega.
ovoj e za zalenje a ne jas da se zalam od ovega.

Па зошто тогаш ми плачеш оти те гибал. Ако веќе си решил да ги браниш криминалците на власт, значи нивни човек си.

jas vo svoi seese i cetiri godini da placam, od vakvi ugursuzi ? da ne ti brci vo glata be dete. a vlasta ke si stoj oti narodo ja saka narodo ne veli kriminalci ami mu zbira 20 000 luge

Sotir

Број на мислења : 124
Join date : 2015-03-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 6 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот