Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHESTITKA

+26
misterija
Delta
nino
EVITA
Bosonoga
TRAJCHE
PRVOBOREC
SHARENI
Luxor
Dino
OPOZICIONER
Teo
IVA
Voivodata
defo
kiBik
Г-ѓа Министерка
reiter
Hamad bim Khalifa
tmoro
Sotir
Естир
Kalinda
Боко
хан Ацо
osa
30 posters

Страна 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Сре Јан 19 2022, 11:32

Bog se javi ...za mnogu godini praznikot da go slavime ...chestitki

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by defo Чет Јан 20 2022, 08:56

Навистина се јави. За многу години.

_________________
Да ја подржуваш Русија е исто како да ја подржуваш Бугарија во спорот со нас.
defo
defo

Број на мислења : 3417
Join date : 2015-01-13

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Вто Мар 08 2022, 21:08

dobro vecher pochituvani dami na forumot ..chestit praznik ...chestit 8 mi mart ..mnogu uspeh ,sreka i ljubov vi posakuvam od srce ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Luxor Пон Апр 25 2022, 09:38

На сите кои го слават според православниот календар нека им е честит празникот на Христовото воскресение, Великден.

CHESTITKA - Page 24 Jajca10
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6575
Join date : 2016-10-02

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Luxor Нед Мај 01 2022, 07:49

НА СИТЕ РАБОТНИЦИ И РАБОТНИЧКИ ИМ ГО ЧЕСТИТАМ ДЕНОТ НА БОРБАТА ЗА РАБОТНИЧКИ ПРАВА. НЕКА ВИ Е ЧЕСТИТ И СРЕЌЕН ПРВИ МАЈ.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6575
Join date : 2016-10-02

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Нед Мај 01 2022, 13:05

CHESTITKI ZA PRVI MAJ DENOT NA RABOTNICHKITE PRAVA

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Teo Нед Јан 01 2023, 00:00

SREKJNA NOVA 2023

Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Нед Јан 01 2023, 03:24

SREKNA NOVA GODINA FORUMDZII ...MNOGU ZDRAVJE ,SREKA I LJUBOV DA SI IMATE VO NOVATA GODINA

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by defo Нед Јан 01 2023, 11:45

Среќна и бериќетна да ни е.........

_________________
Да ја подржуваш Русија е исто како да ја подржуваш Бугарија во спорот со нас.
defo
defo

Број на мислења : 3417
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Luxor Пон Јан 02 2023, 10:48

Иако со задоцнување но сепак СРЕЌНА И УСПЕШНА 2023 на сите.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by EVITA Пон Јан 02 2023, 16:10

Srekna nova 2023 godina na site.

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 269
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Delta Вто Фед 14 2023, 18:16

;'&!cestito trifun ili valentin:;(-koj kako miluva';&((

Delta
Delta

Број на мислења : 601
Join date : 2016-11-30

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Сре Мар 08 2023, 20:43

chestitki za denot na zenata 8 mi Mart ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Bosonoga Сре Мар 08 2023, 20:49

Chestitki po povod praznikot 8 mi Mart denot na zenata
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 977
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by TRAJCHE Сре Мар 08 2023, 20:57

Sreken praznik na site zeni ...neka e chestit 8mi Mart
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 675
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Luxor Нед Апр 16 2023, 00:06


На верниците кои го слават според јулијанскиот календар им го честитам големиот христијански празник Велигден.

ХРИСТОС ВОСКРЕСНА
НАВИСТИНА ВОСКРЕСНА

CHESTITKA - Page 24 Jajca11
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6575
Join date : 2016-10-02

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Нед Апр 16 2023, 21:13

chestitki na site forumdzii po povod praznikot Veligden ....Hristos voskresna za da go osvetli patot po koj se dvizime kon podobra idnina ... idnina

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by OPOZICIONER Пон Мај 01 2023, 11:04

Na site rabotnici, neka vi e cestit denot na borbata za rabotnicki prava.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 955
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Пон Мај 01 2023, 18:18

CHESTITKI PO POVOD PRAZNIKOT NA TRUDOT 1 MAJ 2023 g ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by osa Саб Мај 06 2023, 16:49

CHESTITKI NA SITE SHTO GO PRAZNUVAAT DENESHNIOT PRAZNIK GJURGJOVDEN ...SITE SHTO GO PRAZNUVAAT SVOETO IME GJORGI ,GJORE ,GJURDJA ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

CHESTITKA - Page 24 Empty Re: CHESTITKA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот