Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПЛАТЕНИЦИ

Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Нед Aвг 26, 2018 8:40 pm

Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?

ПЛАТЕНИЦИ B10

ПЛАТЕНИЦИ 110

ПЛАТЕНИЦИ 210
luxor
luxor

Број на мислења : 5583
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 8:45 pm

luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?

ПЛАТЕНИЦИ B10

ПЛАТЕНИЦИ 110

ПЛАТЕНИЦИ 210

Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Нед Aвг 26, 2018 8:56 pm

Teo напиша:
luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?

ПЛАТЕНИЦИ B10

ПЛАТЕНИЦИ 110

ПЛАТЕНИЦИ 210

Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...

Уште се караат, некаков пироман напаѓа некаков трампе и го ретвита мјау па изгледа они се против чиз и газето.

ПЛАТЕНИЦИ 110
luxor
luxor

Број на мислења : 5583
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 9:13 pm

luxor напиша:
Teo напиша:
luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?

ПЛАТЕНИЦИ B10

ПЛАТЕНИЦИ 110

ПЛАТЕНИЦИ 210

Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...

Уште се караат, некаков пироман напаѓа некаков трампе и го ретвита мјау па изгледа они се против чиз и газето.

ПЛАТЕНИЦИ 110

A bre ova bilo za pivo i pukanki i teranje seir...

ПЛАТЕНИЦИ 112

ПЛАТЕНИЦИ 211

ПЛАТЕНИЦИ 310

ПЛАТЕНИЦИ 410
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 9:13 pm

luxor напиша:
Teo напиша:
luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?

ПЛАТЕНИЦИ B10

ПЛАТЕНИЦИ 110

ПЛАТЕНИЦИ 210

Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...

Уште се караат, некаков пироман напаѓа некаков трампе и го ретвита мјау па изгледа они се против чиз и газето.

ПЛАТЕНИЦИ 110

A bre ova bilo za pivo i pukanki i teranje seir...

ПЛАТЕНИЦИ 112

ПЛАТЕНИЦИ 211

ПЛАТЕНИЦИ 310

ПЛАТЕНИЦИ 410
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Нед Aвг 26, 2018 9:20 pm

Teo напиша:
luxor напиша:
Teo напиша:
luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?

ПЛАТЕНИЦИ B10

ПЛАТЕНИЦИ 110

ПЛАТЕНИЦИ 210

Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...

Уште се караат, некаков пироман напаѓа некаков трампе и го ретвита мјау па изгледа они се против чиз и газето.

ПЛАТЕНИЦИ 110

A bre ova bilo za pivo i pukanki i teranje seir...

ПЛАТЕНИЦИ 112

ПЛАТЕНИЦИ 211

ПЛАТЕНИЦИ 310

ПЛАТЕНИЦИ 410

Еве и овој пишува за десет акаунти, тоа се изгледа неколку луѓе со по десет акаунти за да изгледа дека мнозинството е за бојкот. Па и меѓусебе се пријавуваат за малтретирање.

ПЛАТЕНИЦИ 111
luxor
luxor

Број на мислења : 5583
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Вто Aвг 28, 2018 6:36 pm

На бојкотирам почнале и кафето да не им го наплаќаат.

ПЛАТЕНИЦИ W10

А еве и објаснување зошто.

ПЛАТЕНИЦИ Y10
luxor
luxor

Број на мислења : 5583
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Вто Aвг 28, 2018 7:55 pm

luxor напиша:На бојкотирам почнале и кафето да не им го наплаќаат.

ПЛАТЕНИЦИ W10

А еве и објаснување зошто.

ПЛАТЕНИЦИ Y10

Pochituvaniot doajen na makedonskoto novinarstvo gospodinot Branko Trichkovski ima spektakularni soznanija za bojkotiram...

ПЛАТЕНИЦИ F10
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Сре Aвг 29, 2018 2:36 pm

Продолжуваме со преносот од распаѓањето на бојкотирам.

ПЛАТЕНИЦИ Vv10
luxor
luxor

Број на мислења : 5583
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Сре Aвг 29, 2018 2:56 pm

luxor напиша:Продолжуваме со преносот од распаѓањето на бојкотирам.

ПЛАТЕНИЦИ Vv10

Apsolutno nepismeni i totalno glupavi, nitu za kriminal gi biduva niti pak mozhat da go sokrijat, no bidejki kriminalot im e vo krvta  sepak go pravat...

ПЛАТЕНИЦИ 10
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by OPOZICIONER on Сре Aвг 29, 2018 2:58 pm

Ovie treba da go propadnat referendumot pa oni sami se propadnati ne znaat na koj svet se.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Сре Aвг 29, 2018 3:03 pm

Се што ќе пропадне се нивните пусти желби да станат некаков фактор на политичката сцена, нивните господари сега сигурно коси корнат каде ги нашле и зошто им плаќале на такви будали.
luxor
luxor

Број на мислења : 5583
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ Empty Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот