Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PORNO

Go down

PORNO Empty PORNO

Пишување by Albatros on Вто Сеп 04, 2018 11:20 am

Gotovo be, i nie ke staneme roboti, prvo javni kuki so roboti sega i porno film.

Снимен првиот порно филм со робот

Фирмата Лумидолс, што низ цела Европа отвора јавни куќи со секс роботи, соопшти дека во соработка со компанијата „Прајве“ веќе го продуцираат и првиот порно филм во којшто, покрај вистински глумци, учествува и женски робот, пренесе МИА.

Видеото трае 28 минути, а критичарите, како и актерите во проектот, веќе имаат високи оценки, како за содржината, така и за приказната во филмот.

https://www.slobodenpecat.mk/magazin/snimen-prviot-porno-film-robot/

Albatros

Број на мислења : 552
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Bosonoga on Вто Сеп 04, 2018 11:35 am

Toa porano bese naucna fantastika, se razviva tehnologijata mnogu brzo.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 879
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Flora on Вто Сеп 04, 2018 12:06 pm

Roboti ne stanueme ama kako trgnala naskoro treba da ocekuvame napad na robotite. Very Happy

Flora

Број на мислења : 372
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by nino on Вто Сеп 04, 2018 9:47 pm

ќе дојде време ќе може секој да си купи жена андроид и да си ја ропа по цел ден
имаш пари, сакаш реплика на Џенифер Лопез, нема проблем
секогаш расположена за секс, спремна на се, автоматско чистење...

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Bosonoga on Сре Сеп 05, 2018 3:15 pm

Lele be seksit bezobrazen, a so ke im zabranite na zenite da si kupat mazi androidi ili moze nema da se proizveduvaat.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 879
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Albatros on Сре Сеп 05, 2018 3:34 pm

Ajde ne se buni zaludno, ne samo sto se proizveduvaat tuku veke se vo prodazba, slobodno kupi si eden. Very Happy
Albatros

Број на мислења : 552
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by nino on Сре Сеп 05, 2018 4:22 pm

a kakov seks robot sakaat zenite? Bred Pit so motka od pola metro?

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Nebula on Саб Сеп 08, 2018 11:19 am

Kolku e korisna tolku e i opasna vestackata inteligencija.

Вештачката интелигенција претставува поголема опасност од терористите, климатските промени...

Ставовите кон вештачката интелигенција се разновидни, а додека некои луѓе сметаат дека таквата технологија ќе му донесе на човештвото напредок, многумина сметаат дека би можела и да го уништи.

https://tocka.com.mk/vesti/280624/vestackata-inteligencija-pretstavuva-pogolema-opasnost-od-teroristite-klimatskite-promeni

Nebula

Број на мислења : 632
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Flora on Саб Сеп 08, 2018 11:26 am

Pisav jas, napad na robotite, ke si imame rabota so terminatori. Very Happy

Flora

Број на мислења : 372
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Flora on Саб Сеп 08, 2018 11:39 am

Eve da ne izleze laga, vistinski terminatori.

Американците вложуваат 2 милијарди долари во војската на иднината: Машините ќе размислуваат и ќе комуницираат меѓусебе!

Како што пренесуваат американските медиуми, речиси најголемиот дел од проектите ќе бидат сконцентрирани на развој на вештачка интелигенција која ќе биде имплементирана во веќе напредните американски дронови, од кои што се очекува во иднина да можат да вршат автономни, односно самостојни операции, сами да избираат мети и да одлучат дали да нападнат, или не.

https://tocka.com.mk/vesti/280658/amerikancite-vlozuvaat-2-milijardi-dolari-vo-vojskata-na-idninata-masinite-ke-razmisluvaat-i-ke-komuniciraat-megjusebe


Flora

Број на мислења : 372
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Albatros on Чет Сеп 13, 2018 12:07 pm

Flora напиша:Roboti ne stanueme ama kako trgnala naskoro treba  da ocekuvame napad na robotite. Very Happy

Roboti mozda ne, ama genetski mutirani da.

Американка стана првиот генетски модифициран човек во светот само поради вечна младост

Лабораторијата „SpectraCell“ потврдила дека успехот со оваа терапија е возможен. Во 2015-та година пред да започне со терапијата, крвта на Елизабет била тестирана. Должината на теломерите била околу 6.710 пара нуклеотиди. Во 2016-та година по крајот на терапијата, нејзината крв повторно била тестирана и должината на теломерите била 7.330 пара. Ова значи дека леукоцитите во нејзината крв станале 10 години „помлади“. Процедурата била направена во Колумбија бидејќи овие експерименти се забранети во САД.

https://www.kafepauza.mk/zanimlivosti/amerikanka-stana-prviot-genetski-modificiran-chovek-vo-svetot-samo-poradi-vechna-mladost/

Albatros

Број на мислења : 552
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Albatros on Чет Окт 04, 2018 9:25 am

nino напиша:ќе дојде време ќе може секој да си купи жена андроид и да си ја ропа по цел ден
имаш пари, сакаш реплика на Џенифер Лопез, нема проблем
секогаш расположена за секс, спремна на се, автоматско чистење...

Dodeka ne ispoumrat pesterskite mozoci sto preziveale do denes, nema.

ХЈУСТОН ЌЕ ЗАБРАНИ ЈАВНА КУЌА СО РОБОТИ
04/10/2018 08:53

https://lokalno.mk/hjuston-ke-zabrani-javna-kuka-so-roboti/

Albatros

Број на мислења : 552
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by misterija on Чет Окт 04, 2018 8:25 pm

Eeh, kolku li samo zaostanuvame...kaj nas uste ne pristignale vo prodazba kukli za seksanje, uste javni kuki ne sme otvorile ...a ovie pa od Hjustin pocnaa veke da zatvaraat takvi javni kuki...... Laughing

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 463
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by delta on Пет Окт 05, 2018 10:03 pm

ako ne moze javno skrieno ke bide,./,?>
delta
delta

Број на мислења : 580
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

PORNO Empty Re: PORNO

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот