Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЈАС ГЛАСАВ ,А ВИЕ ?

Go down

ЈАС ГЛАСАВ ,А ВИЕ ? Empty ЈАС ГЛАСАВ ,А ВИЕ ?

Пишување by osa on Нед Сеп 30, 2018 12:17 pm

mislev ke mirisa celo maalo na ajvar ,koga ono ni traga ni glas od pravenje ajvar ....odam na glasanje ,a tamu shto da vidam ,reki narod se sleva na glasachkite mesta ...ushte pointeresno mnogu od onie koi glasaat se "okoreli dpmneovci ".....moze odma da proglasime uspeshen referendum ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот