Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Infuzija ...koj ja izmisli ?

Go down

Infuzija ...koj ja izmisli ? Empty Infuzija ...koj ja izmisli ?

Пишување by osa on Сре Апр 03, 2019 12:03 pm

Mnogu bre boli ova bockanjeto ...se kachija na mesechina a seushte ne izmislija pomalku da boli bockanjeto za krv i infuzija ....uf uf uf...samo zdravjeto e najvredno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот