Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ВЕЛИГДЕН 2019 Г.

Go down

ВЕЛИГДЕН 2019 Г. Empty ВЕЛИГДЕН 2019 Г.

Пишување by osa on Нед Апр 28, 2019 12:04 am

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ ....ЗА МНОГУ ГОДИНИ ПРАЗНИКОТ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15993
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ВЕЛИГДЕН 2019 Г. Empty Re: ВЕЛИГДЕН 2019 Г.

Пишување by TRAJCHE on Нед Апр 28, 2019 12:18 am

ajde so srejka neka ni e praznikot ,hristos voskrese
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 593
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ВЕЛИГДЕН 2019 Г. Empty Re: ВЕЛИГДЕН 2019 Г.

Пишување by Kalinda on Нед Апр 28, 2019 12:21 am

Нека е за многу
години празникот.
Велигден е
голем ден за
сите верници.
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

ВЕЛИГДЕН 2019 Г. Empty Re: ВЕЛИГДЕН 2019 Г.

Пишување by Bosonoga on Пон Апр 29, 2019 5:12 pm

Hristos voskrese -chestit Veligden
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 908
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ВЕЛИГДЕН 2019 Г. Empty Re: ВЕЛИГДЕН 2019 Г.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот