Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО .....

Go down

ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО ..... Empty ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО .....

Пишување by osa on Чет Aвг 15, 2019 1:25 am


[size=41]Шилегов: Градските служби брзо интервенираа по невремето


Од
 НМ
 -
22:27 14.08.2019
1268

[/size]


 
Сподели 
Facebook


 
Twitter


 
Google+


 
Email

ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО ..... 67816950_2966212636936648_4508333587568787456_n-696x928
Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, на својот профил на Фејсбук објави дека градските служби брзо интервенирале по силниот ветер попладнево.

Тој додаде дека доколку граѓаните забележат паднати дрвја или било какви други штети настанати од невремето, истите да ги пријават на бројот 195.
ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО ..... 68691431_2966212650269980_5735790216623423488_n-522x696

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО ..... Empty Re: ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО .....

Пишување by osa on Чет Aвг 15, 2019 1:26 am

bravo za SHilegov i gradot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО ..... Empty Re: ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО .....

Пишување by osa on Пет Aвг 16, 2019 10:29 am

aj vaka javno da gi pokanam i televiziite i ostanatite mediumi da pominat niz gradot Skopje i da vidat kako se raboti ...kako se renoviraat ulicite i toa za slednite generacii ne samo za godina dve  tuku trajno kvalitetno ....bravo za gradskata vlast na chelo so g-din SHilegov ...ova treba da se ovekovechi kolku samo trud se vlozuva i toa od utro do docna vo nokta ...bravo i chestitki ...pokazete im na dpmneovcite kako se raboti kako se gradi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО ..... Empty Re: ПОСЛЕ НЕВРЕМЕТО .....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот