Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Трансфери

Go down

Трансфери Empty Трансфери

Пишување by mickey18 Вто Апр 14 2020, 23:36

Оваа тема ја отворам да продискутираме околу засилувањата или пак евентуалните засилувања на фудбалските клубови. Да коментираме дали донеле вистинска одлука со доведувањето на играчот, или пак тоа ќе биде уште еден промашен трансфер (како за играчот, така и за клубот).

mickey18

Број на мислења : 6
Join date : 2020-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот