Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забеган СВЕТ

3 posters

Go down

Забеган СВЕТ Empty Забеган СВЕТ

Пишување by defo Чет Апр 16 2020, 09:11

Ми трeба една ваква тема за забава и да видиме до кај сме со памета..или како беше она пита ме памет.....

https://www.facebook.com/seir2017/videos/261354604903600
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Забеган СВЕТ Empty Re: Забеган СВЕТ

Пишување by defo Пет Јун 12 2020, 09:31

И опетр наши соседи, Вучич оди по чекорите на бегалецо од Будимпешта, надграден и проширен.
https://twitter.com/i/status/1271165941683040257

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Забеган СВЕТ Empty Re: Забеган СВЕТ

Пишување by Nebula Чет Jул 02 2020, 16:58

Sramota, blesavi moroni.

Забеган СВЕТ Img_2091Забеган СВЕТ Eb7a6x10

Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Забеган СВЕТ Empty Re: Забеган СВЕТ

Пишување by Nebula Сре Jул 29 2020, 12:50

A koga umira obicen covek ne e tragedija. Pa i so golemi bukvi. I takvi blesi se narekuvaat sebesi novinari.

Забеган СВЕТ Img_2097

Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Забеган СВЕТ Empty Re: Забеган СВЕТ

Пишување by alienmk Сре Jул 29 2020, 18:19

Vecer na Ivona i Latas, ne ocekuvase nekakov kvalitet verojatno od niv. Posle Gruevski nebitni se i placat za vnimanie. I pari.

alienmk

Број на мислења : 378
Join date : 2018-11-22

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

Забеган СВЕТ Empty Re: Забеган СВЕТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот