Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЃОКОВИЧ

2 posters

Go down

ЃОКОВИЧ Empty ЃОКОВИЧ

Пишување by TRAJCHE Саб Јун 27 2020, 19:19

ete izbrzaa i site se razbolea i se zarazija
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ЃОКОВИЧ Empty Re: ЃОКОВИЧ

Пишување by defo Чет Jул 09 2020, 08:51

оти бе уште навивате за Ѓокович, Црвена Ѕвезда, Партизан...не се наши од дамна.......

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ЃОКОВИЧ Empty Re: ЃОКОВИЧ

Пишување by defo Вто Jул 14 2020, 13:10

ЃОКОВИЧ Slika_10

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ЃОКОВИЧ Empty Re: ЃОКОВИЧ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот