Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН "

4 posters

Go down

"ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН " Empty "ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН "

Пишување by osa Нед Јан 03 2021, 00:35

ГОЛЕМ ПОЖАР ВО ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР ГЛОБАЛ ВО СТРУМИЦА

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

"ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН " Empty Re: "ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН "

Пишување by Luxor Нед Јан 03 2021, 09:14

За среќа нема човечки жртви. Материјалната штета е огромна. Голем број семејства остаанаа без извор на приходи за живот.

Неколку видеа од местото и времето на настанот.

https://www.facebook.com/watch/?v=239137994266788
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

"ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН " Empty Re: "ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН "

Пишување by Zhane Нед Јан 03 2021, 11:31

Strasno.

Zhane

Број на мислења : 177
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

"ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН " Empty Re: "ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН "

Пишување by Albatros Нед Јан 03 2021, 12:22

Sreka sto se slucilo noke pa se izbegnati covecki zrtvi.

Albatros

Број на мислења : 822
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

"ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН " Empty Re: "ГЛОБАЛ ВО ПЛАМЕН "

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот