Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светски и белосветски зевзеци....

Go down

Светски и белосветски зевзеци.... Empty Светски и белосветски зевзеци....

Пишување by defo Чет Окт 27 2022, 12:44

Број 1 Зевзек
Број 1 Сељак
Број 2 Идиот, пошо е идиот да е број 1.
https://twitter.com/i/status/1585341984679469056

_________________
Да ја подржуваш Русија е исто како да ја подржуваш Бугарија во спорот со нас.
defo
defo

Број на мислења : 3425
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот