Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frchkovski napisha...

2 posters

Go down

Frchkovski napisha... Empty Frchkovski napisha...

Пишување by osa Вто Ное 07 2023, 00:58


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Frchkovski napisha... Empty Re: Frchkovski napisha...

Пишување by трендафил Чет Ное 09 2023, 20:32

Во Македонија има партии на едно малцинство кое се однесува, за жал успешно со помош на исроди, како мнозинство, кое се обраќа и работи само во сопствен интерес. Не за сите граѓани на Македонија. За жал во тоа се поддржани од евроатлантската меѓународна банда.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11134
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот