Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КОЦЕ КРТОТ

Go down

КОЦЕ  КРТОТ  Empty КОЦЕ КРТОТ

Пишување by osa Пон Aвг 10 2015, 23:49

Можеби мислите дека требаше да пишам порака за градоначалникот ,а не да отворам нова тема .....се пишманив од причина што и овој Е ИЗБРАН ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК СО ФАЛСИФИКАТ ,па затоа тука ке му ја отворам темава ...
ајде прво прашање за Коце таканаречен КРТОТ пошто се вети дека ке копа под земја (како КРТ):

1.каде е подземната сообракајница ? ја нема а ти веке ВТОР мандат лапаш дебела пара како божемски градоначалник кој го исполнува ветеното пред изборите ?


п.с. може и вие да го прашате ако се сетите дека ви ветил нешто а не го исполнил ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот