Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stranski sluzhbi

Go down

Stranski sluzhbi Empty Stranski sluzhbi

Пишување by Гостин on Пон Сеп 28, 2015 11:27 pm

Aaa, ne mozhe taka...Koj da znae, mozhebi e od stranski sluzhbi...Stranski sluzhbi Smiley-laughing021


Последната промена е направена од Тео на Чет Окт 01, 2015 11:06 pm. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Сеп 28, 2015 11:31 pm

Da be ...na Tredofakis sorosoidnite kombinja polni so stranski sluzbenici!
p.s. Glavno patorot go iznaceluva i go zakiti so ordenja stranecot u Ohajo.
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Гостин on Пон Сеп 28, 2015 11:34 pm

Nishto od toa...Stranski sluzhbi doznavaat deka Bush se pravel na udren koga stanalo zbor za sostojbite vo Makedonija...Vo prevod, patorot e pushten po voda... Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by osa on Пон Сеп 28, 2015 11:45 pm

e jaka vi e esenskata idila so pastirot u usta ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Сеп 28, 2015 11:46 pm

Sto ne kazhat dupeglavcive deka mu uplatile 100K dolari na bush da dojde u Ohajo + patni troshoci+ Orden!!!!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Гостин on Пон Сеп 28, 2015 11:49 pm

Dzabe uplatile...Bush kje si go sheta ordenot a niv kje gi shetaat od istrazhen zatvor vo Shutka do sudot i nazad...Dodeka ne dobijat postojano prestojuvalishte vo Idrizovo...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Сеп 28, 2015 11:57 pm

Aman be Osa so taa Esen pa esen. Ja edvaj cekam da dojde prolet i toa negde vtora polovina april!!!!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Гостин on Вто Сеп 29, 2015 12:00 am

I pred toa kje se reshat mnogu raboti kalifu...Vo april samo kje im stavime pechat... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Сеп 29, 2015 12:04 am

Mame mu ebam sto ubav 1. Maj ke praime: ognovi na otvoreno, skari, piva posle 19,00 , vozenje so svetla, bez svetla, nad svetla, mavanje zaushki na trendafilovci po trotoari, ploshtadi i avtobusi. Butkanje galii niz voda, mocanje u fontana kaj Ace......
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Гостин on Вто Сеп 29, 2015 12:05 am

Toa se vika sloboda kalifu... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by osa on Вто Сеп 29, 2015 12:05 am

Hamad bim Khalifa напиша:Aman be Osa so taa Esen pa esen. Ja edvaj cekam da dojde prolet i toa negde vtora polovina april!!!!
e mnogu sakash kalifu dve sezoni da gi skokneme ...neli poleka ke gi "umirame" shto brzash

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by osa on Вто Сеп 29, 2015 12:07 am

Hamad bim Khalifa напиша:Mame mu ebam sto ubav 1. Maj ke praime: ognovi na otvoreno, skari, piva posle 19,00 , vozenje so svetla, bez svetla, nad svetla, mavanje zaushki na trendafilovci po trotoari, ploshtadi i avtobusi. Butkanje galii niz voda, mocanje u fontana kaj Ace......

e aj bash da vidam ...a ako me izlazesh teshko tebe ....badijala da se rasduvam tolku meseci odnapred ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Сеп 29, 2015 12:08 am

More grevoj se - ja bi po hitnom postupku! Kako so Caushesku!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty bbb

Пишување by osa on Вто Сеп 29, 2015 12:29 am

ne samo ti i oni bi ...ama nema ima poleka i natenane ....
uf ne mi teknuva imashe interesna pogovorka so natenane ....ama ne mi teknuva sega ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by трендафил on Саб Мај 21, 2016 9:59 pm

Нешто ви издиши контрареволуцијата. Ако ги изземеме тие неколку идиоти што ги опогануваат спомениците, државните институции, а од пред некој ден и театрите.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6666
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by defo on Саб Мај 21, 2016 11:45 pm

трендафил напиша:Нешто ви издиши контрареволуцијата. Ако ги изземеме тие неколку идиоти што ги опогануваат спомениците, државните институции, а од пред некој ден и театрите.
Хм, кој ти кажал така те излажал, имаше денес протести, само што сега протестите траат малце пократко од кај 6 до 8-8.30. И има по околу 1000-2000 луѓе, не не заплашувате со апсења, со снимања, ич не бери гајле. A спомениците, кои пред се се навреда за историските личности, се приказна сама за себе, што е домене малце е и тоа, треба на секој од нив да стои по една плоча во спомен на......за сите жртви на овој режим, а ги има побајаги...............Така да ова е малце, што се случува со нив. А за театрите пишав на друга тема, побарај ќе видиш зошто е таква реакцијата кон театрите.

defo

Број на мислења : 2395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by трендафил on Нед Мај 22, 2016 10:58 pm

Сигурно е дека не 2000, туку многу повеќе симпатизери има СДСМ. Можеби ќе успеете и на следните избори да стасате до бројката од 280 илјади, иако лично не верувам во тоа, туку напротив, дека таа бројка ќе опаѓа колку повеќе изигрувате велепредавници. Се надевам дека повеќе не очекувате да останете доживотно на власт без победа на избори. Откако странците ве пуштија низ вода. Што се однесува за овој викенд за поголемиот број на протестанти виновен е штрајкот на грчките цариници иако ЗОран Заев е научен границата да ја минува пешки, сороспиите очигледно не се. Дали Сорос во неработните денови им исплаќа зголемени дневници на тие што протестираат?

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6666
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Гостин on Пет Мај 27, 2016 10:11 am

Na slednite izbori Trendafile, ti kje bidesh najprivilegiraniot chlen na forumot...Kje glasash den pred ostanatite....

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Stranski sluzhbi Empty Re: Stranski sluzhbi

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот