Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

3 posters

Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by osa Саб Окт 24 2015, 23:06


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by Гостин Саб Окт 31 2015, 08:29

Што се обидува продадената душа? Ова ми изгледа како Леси да се враќа дома. Само што не го примаат.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by Гостин Саб Окт 31 2015, 11:46

Платеничката на малиот диктатор за разбивање на бојкотот на парламентот од страна на опозицијата, повторно одработува. Само во овој случај платата ќе и биде јавен срам и политичко самоубиство.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by трендафил Пон Ное 09 2015, 20:48

За жал собранието на Македонија во моментов освен за циркузирање е под тотална диктатура. Ги спроведува диктатите на странските амбасадори наметнати преку лидерската четворка. Реприза на наметнувањето на т,н, Рамковна спогодба.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11172
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by Hamad bim Khalifa Пон Ное 09 2015, 21:29

PANIKA!!!!!!!!!!!!!!! i............... placipickosuenje! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот