Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

2 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:15

многумина се занимаваат во слободно време со изработка на макети ....земете материјал и пробајте ...можеби токму ова хоби ке ве релаксира ...можеби токму ова ке ви го исполни слободното време и ке ви влее самодоверба ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:34

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Paper-ship1

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:35

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 225479_271929856273396_701869302_n

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:36

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 67086_271973759602339_662705328_n

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:37

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 420329_271974046268977_810476107_n

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:38

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 61231332

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:39

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 61231329

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:39

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ MaketiBrodJD_1

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:41

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 2Q==

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:42

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 9k=

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:43

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 9k=

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:43

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Images?q=tbn:ANd9GcTJNCQwVftnuMApxjH_WxSjS343maQv4XfRmfg2ygfgSqwyVvAV

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:43

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 33944_271927439606971_1235587125_n

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:46

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 58799546_5_585x461_izrabotka-na-maketi-na-sgradi-ot-darveni-i-kibriteni-klechki-oblast-plovdiv

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:46

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 63831

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:47

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 961ne9a0d07e0512f953b584cf0d1e38031b

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:48

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Dinamik-maketi-varna

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:49

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 58799546_4_585x461_izrabotka-na-maketi-na-sgradi-ot-darveni-i-kibriteni-klechki-biznes-uslugi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:50

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 85138058_1_585x461_rachna-izrabotka-na-maketi-na-kaschi-diorami-sgradi-elsaorazheniya-gr-haskovo_rev001

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:51

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ MaketiBrodJD_2

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:52

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Izlozhba-na-maketi-i-diorami-vo-dom-na-arm-236710

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:53

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 10403487_651873968279353_1825466631088413534_n
диорами

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Саб Ное 07 2015, 22:55

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Pr.Hramove%20(1)

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by osa Нед Ное 08 2015, 21:10

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ 66848168_1_585x461_izrabotka-na-maketi-na-korabi-i-platnohodi-gr-varna

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by defo Нед Ное 08 2015, 21:12

Интерсантно, интересантно ОСА.....

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ Empty Re: ИЗРАБОТКА НА МАКЕТИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот