Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

+7
defo
misterija
OPOZICIONER
IVA
haskov
Hamad bim Khalifa
osa
11 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija Нед Фед 26, 2017 9:41 pm

osa напиша:
misterija напиша:Пишав едно мислење, еве пак ќе го повторам, незнам каде ми исчезна првото....
Сакам да се одомаќинам уште малку, да видам што каде ви стои, а после ќе отворам некоја тема.
mora da e na forumot ,nikoj ne ti go izbrishal ili sokril...pobaraj go ,sigurna sum ke go najdesh ...


Mozno e I jas da sum zgresila I ne sum go pratila, internet mi e spor a I tastaturata me zeza, pa moram da kucam na screen keyboard.
misterija
misterija

Број на мислења : 467
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Нед Фед 26, 2017 9:48 pm

ете ти отворив тема "интересни сликички"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija Вто Фед 28, 2017 8:54 pm

Gledam deka temata Voajeri na melnica ste ja frlile vo kanta..neznam koja e pricinata no navistina e cudno, ima pazaci, citaci a nesakaat da se registriraat....Dali ne im se pravi moabet, se im e veke razvadzakano po milioniti pat, nemame sto novo da si kazeme osven taa pusta politika za da se raskoleme ili sto..

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 467
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Вто Фед 28, 2017 9:35 pm

misterija напиша:Gledam deka temata Voajeri na melnica ste ja frlile vo kanta..neznam koja e pricinata no navistina e cudno, ima pazaci, citaci a nesakaat da se registriraat....Dali ne im se pravi moabet, se im e veke razvadzakano po milioniti pat, nemame sto novo da si kazeme osven taa pusta politika za da se raskoleme ili sto..


ne ti go razbiram zborot..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija Вто Фед 28, 2017 10:22 pm

Разџвакан, изџвакан, преџвакан....едни исти теми насекаде дискутирани илјада пати..

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 467
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Вто Фед 28, 2017 10:28 pm

e sega se razbravme Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija Вто Фед 28, 2017 10:31 pm

Па така е навистина, уморни сме од се, презаситени...еве мене сон не ме фаќа, тв не ми се гледа.....а за тема ич не ми текнува.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 467
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by OPOZICIONER Вто Фед 28, 2017 10:38 pm

so pa mora tema, moze i taka bez veze nekoj muabet
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 885
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Вто Фед 28, 2017 10:40 pm

moze i malku muzika za relaksacija ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Вто Фед 28, 2017 10:40 pm

shto slushash misterija

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija Вто Фед 28, 2017 10:43 pm

Може музика..абе сега како сум у лева фаза, само машки чочек може да ме расположи...(намигнувам сега)хаххаххаха

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 467
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Вто Фед 28, 2017 10:44 pm

jas na primer obozavam ova ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Саб Jул 01, 2017 7:36 pm

ajde da ve pokanam na ubava zabava ...moze da pochne ...ajde gosti registrirajtese i pridruzite se ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Саб Jул 01, 2017 7:46 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Саб Мар 10, 2018 2:10 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Пон Апр 02, 2018 11:56 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by Bosonoga Пет Апр 13, 2018 5:47 pm

eden kup gosti i nikoj ne idi vo meana ili drugde a zoshto da se nedruzime
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 934
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by nino Пет Апр 13, 2018 6:51 pm

a kaj vi se naoga meanata

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by Bosonoga Пет Апр 13, 2018 6:57 pm

ti ko cherashen da si ,pa meanata se naoga na forumot ,tamu si pieme ,mezime i se zabavljame so muzika ,pobaraj "virtuelna meana " i ke ja najdish ,za sigurno ,samo ti mi stoish ko mrachen tip ,ne ke se zabavuvash ,i badijala oti ke pojdesh tamu
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 934
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Пет Апр 13, 2018 7:18 pm

nino напиша:a kaj vi se naoga meanata


spored mene normalno e da prashash "kaj se naoga meanata ",a ne ?kaj vi se naoga meanata?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija Сре Окт 10, 2018 7:24 pm

A sto mislite da organizirate edna jaka luda zurka....???????
sTRIPTIZETI ili nekoj zgodni batki..mmmmmkhkh..nekoj talentirani.. I love you

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 467
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Саб Окт 13, 2018 11:53 am

ubavo shto se angazirash misterija ,pa forumot e za site nas ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Саб Окт 13, 2018 11:55 am

ehhhehe poleka zaladuva i eve gi nashite gosti i sekako chlenovi ...tuka pokraj kompjutercheto ,na toplichko i na sigurna ubava druzba

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa Саб Окт 13, 2018 11:56 am

ajde da vidime koj rekord ke go postigneme so pishuvanje postovi denes ????predizvik ,prifati ili ne ,izborot e tvoj lichen ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 5 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот