Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+5
Kalinda
IVA
reiter
Hamad bim Khalifa
kiBik
9 posters

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 28 2016, 21:19

pa neli be rakija ke davase?kaj e? a ti be pogore mars i kaj branmko i kaj grujo.meana e ovde ili casti ili ne preci vo ra bota na meandzikata.rakija ne moze od tebe da donese. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 28 2016, 21:23

delmol напиша:Branko neka te vraboti komunjaru. On i te ostavi na ulica. Ili Zajko maronetata negova so mu gree foteljata. Twisted Evil

Зошто бе Бранко? Па нели Грујо вработува? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Smiley-laughing014

delmol напиша:Gruevski vrabotuva. Samo lani nad 7 000 bea vraboteni. Plus so drzavata se polni so stranski investicii.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Фед 28 2016, 21:38

ајде оса пушти музика и пијачка за сите..утре е последниот ден од фебруари...плати и пензиии за некој ден кога грујо ќе земи кредит Very Happy ....

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 2Q==
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Нед Фед 28 2016, 21:56Поздрав убаво друштво........

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Фед 28 2016, 21:59

кај си бре дефо не ми се пие без тебе Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Нед Фед 28 2016, 22:09

Тука, сум....бев малце по шумите и горите ги барав војводите. После ми текна дека денешниве војводи се кријат зад  прокси IP  адреси, не зад грмушки. Very Happy  


Шала на страна напрајв мала тура Скопје-Маврово-Дебар-Вевчани-Охрид-Битола(сабота)
Битола-Прилеп-Струмица-Штип-Велес-Скопје (денес)

сега одам да спијам чисто да ве поздравам наминав...Wink
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA Нед Фед 28 2016, 22:12

ajde kolku ste se sobrale more .i sega shto e problemot ? koj vrabotuva ? ushte neznaete ? more da ve izbrka site od rabota za da vi doje mozokot ,posle da vidam dali nema da znaete koj brka ,koj vrabotuva
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Нед Фед 28 2016, 22:16

IVA напиша:ajde kolku ste se sobrale more .i sega shto e problemot ? koj vrabotuva ? ushte neznaete ? more da ve izbrka site od rabota za da vi doje mozokot ,posle da vidam dali nema da znaete koj brka ,koj vrabotuva


ааа ИВА???????
Да знаеш ИВА следново:
недостатокотнасекспредизвикуванервоза.

ЈАСНО ИВА Very Happy
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Фед 28 2016, 22:17

defo напиша:Тука, сум....бев малце по шумите и горите ги барав војводите. После ми текна дека денешниве војводи се кријат зад  прокси IP  адреси, не зад грмушки. Very Happy  


Шала на страна напрајв мала тура Скопје-Маврово-Дебар-Вевчани-Охрид-Битола(сабота)
Битола-Прилеп-Струмица-Штип-Велес-Скопје (денес)

сега одам да спијам чисто да ве поздравам наминав...Wink
mashala ubavo si proshetal ...sega odi na zasluzen odmor ...se chitame utre ..
p.s. samo ako ne ne iznenadi nekoj .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA Нед Фед 28 2016, 22:22

defo напиша:
IVA напиша:ajde kolku ste se sobrale more .i sega shto e problemot ? koj vrabotuva ? ushte neznaete ? more da ve izbrka site od rabota za da vi doje mozokot ,posle da vidam dali nema da znaete koj brka ,koj vrabotuva


ааа ИВА???????
Да знаеш ИВА следново:
недостатокотнасекспредизвикуванервоза.

ЈАСНО ИВА Very Happy

tebe ako ti fali seks toa e tvoj problem ,ne moj ..i nemoj da si pomislil deka ja nesakam ,pa da mi vikash doktori ...na 5 juni ke ti se razjasni i tebe i na site drugi
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 29 2016, 17:40

dobar den pochituvani gosti ...momche donesi po edna zolta (od novata kavadarechka)...ajde da se druzime ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Фед 29 2016, 18:07

a ova e za tebe ...slushaj vnimatelno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Пон Фед 29 2016, 21:04

ај добра вечер...дечки...ИВА не се љути толку и напрегај, ќе ти излезет брчки...Smile

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Пон Фед 29 2016, 22:59

Koga spomna brcki mi tekna na pitagora, t.e : br>pi Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 02 2016, 20:48

dobro vecher ...gledam site ste se zatvorile pred TV i nikoj da svrati vo meanata ...momche razbudi gi cucite da se doteraat ,donesi mi edna lozova i marula salata ...zabavata moze da pochne ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 02 2016, 20:50

uf zaboraviv pesna ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 02 2016, 21:07


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Сре Мар 02 2016, 21:37


Ај добра вечер........

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Сре Мар 02 2016, 21:49

Бре нема наситка од убава меана и добро друштво...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 02 2016, 21:49

au defo kaj ja najde pesnava ...pa ke gi izbrkash gostite Suspect ......jas dodushe ja obozavam ovaa slichnata ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Сре Мар 02 2016, 21:51

Тома Здравковић-Јелена
Тома Здравковић-Еј Бранка, Бранка
Тома Здравковић-Данка
Тома Здравковић-За Лилхану
Тома Здравковић-Сећаш ли Сања
Тома Здравковић-Остао сам сам.
Друже, па реднo беше.
via ФБ Kumanoski Muabeti
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 02 2016, 22:01

defo напиша:
Тома Здравковић-Јелена
Тома Здравковић-Еј Бранка, Бранка
Тома Здравковић-Данка
Тома Здравковић-За Лилхану
Тома Здравковић-Сећаш ли Сања
Тома Здравковић-Остао сам сам.
Друже, па реднo беше.
via ФБ Kumanoski Muabeti

taman da se iznasmea koga gledam ne ti ja svativ poentata ...daj objasni

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Сре Мар 02 2016, 22:18

едноставно е....Пее за Јелена, Бранка, Данка, Лиљана, Сања, као демек во стил заљубен во нив, и тој не знае во која.....и на крај останал сам Very Happy

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 02 2016, 22:28

defo напиша:
Тома Здравковић-Јелена
Тома Здравковић-Еј Бранка, Бранка
Тома Здравковић-Данка
Тома Здравковић-За Лилхану
Тома Здравковић-Сећаш ли Сања
Тома Здравковић-Остао сам сам.
Друже, па реднo беше.
via ФБ Kumanoski Muabeti


ne si go objasnil bash ova shto e nejasno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Мар 03 2016, 20:41

Добро вечер......
osa напиша:
defo напиша:
via ФБ Kumanoski Muabeti


ne si go objasnil bash ova shto e nejasno
Моја грешка, тоа е знак дека е позејмено од фб страната на Куманоски муабети, се извинувам за недоразбирањето.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 2 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот