Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТРЕНДАФИЛ

+3
reiter
defo
osa
7 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ТРЕНДАФИЛ - Page 2 Empty Re: ТРЕНДАФИЛ

Пишување by osa Пон Јан 06 2020, 00:10

пак го снема Трендафил ....да не отиде на привремена работа во Канада ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот