OD TVITER

Страна 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 2:01 pm

ubaini

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Саб Фед 04, 2017 5:38 pm


ВМРО-ДПМНЕ: Шилегов за две години заработил 200.000 евра

Уште не научија што е разлика помеѓу ЗАРАБОТИЛ и УКРАЛ ДРЖАВНИ ПАРИ .... Чипирани

defo

Број на мислења : 2255
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 7:08 pm

za greota se navistina ....bev primorana da gledam i slusham eden del od dnevnikot na sitel ( na gosti bev i nemozam da go isklucham televizorot ) i odi vest vakva i toa ja kazuva ivonce milionce ,bez sram i perde : od DPMNE mu poracuvaat na ali i DUI deka dokolku koalicira so SDSM nishto nema da mrdnat so voveduvanje na dvojazichnosta -i shto da razbereme od ova deka gujo priznava deka DPMNE ke mu dade poishe na DUI i albancite od toa shto mu go vetuva Zaev ...znachi sega Ж se grizi da ne bide izlazhan DUI od SDSM ako koalicira ...abe da se ispovratish ....Ж i DPMNE go zaplashuvaat Ali i DUI deka ke se zaebat ako koaliciraat so SDSM ......
p.s. ovie od DPMNE navistina se uprpale ,i ova mi lichi ko na kolena da go molat Dui da ne koalicira so SDSM ....shto ti znachi : zivot mil ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Фед 05, 2017 1:35 am

Шишарка Retweeted
ФармаЦИЦКИ технолог ‏@preocupes_note Jan 16
More
Да бев 1 од нашите досегашни лидери: Бранко, Љубчо, Бучко или Грујо и 1/8 од популација да ми се изјасне јавно ко бугарска ќе се самообесев

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 05, 2017 12:51 pm

Калиси #Протестира @MajkaNaZmejovi
Не е загадено, од Сорос фрлаа чадни бомби за дестабилизација на Македонија.
12:27 AM - 5 Feb 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 05, 2017 12:52 pm

Mindplumber @mindplumber
Луѓето ќе фатат рак од загадувањето, ама Хеј! парите ги потрошија на галии и панорамско тркало. И рингишпил
11:26 PM - 4 Feb 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 06, 2017 9:49 am

Цане од кабловска
‏@cane_be

Градска болница во 21 век во земјата со најдобро здравство во Европа, изгледа како Чернобил.

OD TVITER - Page 21 C3985rOW8AEqhny
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 06, 2017 5:36 pm

i999y @i999y
Мнозинството у Струмица пократко и од министерувањето на Андонов!?!?
12:50 PM - 6 Feb 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 06, 2017 5:37 pm

Slobodan Jakoski @FlavrSavr
ВМРО ја држеше Струмица па едно добри 10 саата. Проверете квалитетот на воздухот да не опадна...
12:54 PM - 6 Feb 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 06, 2017 5:38 pm

42 @forty_tw0
Најголемиот загадувач во Македонија:
11:43 AM - 6 Feb 2017

OD TVITER - Page 21 C3-eFk4XAAE1kYa
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 06, 2017 5:40 pm

Baze Lazevski @BazeLazevski
Со други зборови, ГЛАСАВТЕ - ТРПЕТЕ

За 4 години пак ќе имате шанса !!!

11:29 AM - 6 Feb 2017 · Former Yugoslav Republic of Macedonia

OD TVITER - Page 21 C3-a7HKW8AASPSZ
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 08, 2017 11:52 am

Мр Моџо Килингтон@mojokilington2h
*Во цк на ВМРО*
- Шефе го слушна овој шупакот на Трамп? Сакале да ја делат Македонија!
- А за СЈО рече нешто?
- Не.
- Ух добро е ко така...
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Сре Фед 08, 2017 6:14 pm

luxor напиша:
Цане од кабловска
‏@cane_be

Градска болница во 21 век во земјата со најдобро здравство во Европа, изгледа како Чернобил.

OD TVITER - Page 21 C3985rOW8AEqhny

uf da e samo gradska super ,ama celo zdravstvo e takvo ...aj nekoj neka gi slika onie JADNI AMBULANTI VO SEKOJA NASELBA SHTO SE DONIRANI USHTE PO ZEMJOTRESOT...VISTINSKI HOROR FILM ...I TOA BILO "PRVA RAKA " pruzanje pomosh na bolniot ...abe odi begaj ....sramota ...
aj neka slikne nekoj pa ke se smeeme ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 09, 2017 5:31 pm

Мр Моџо Килингтон @mojokilington
Прво ко ќе влезиш во ВМРО се донира мозокот па после парите.
1:09 PM - 9 Feb 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 09, 2017 5:31 pm

Мр Моџо Килингтон @mojokilington
ВМРО се ко шпанска серија. Донираат, паѓаат на глава и не се сеќаваат дека донирале.
1:03 PM - 9 Feb 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 09, 2017 5:32 pm

Цане од кабловска @cane_be
Спонтано 800 души од администрација донирале пола милион евра за ДПМНЕ во ист ден.
Сега спонтано и ќе го кркаат.

12:59 PM - 9 Feb 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 09, 2017 5:33 pm

Слонче @Elislonce
Ние ја издржавме кризава што трае 2 години ама ја издржа и Мијалков. Во само еден ден доби 4 тендери во вредност од 43 милиони денари.
10:50 AM - 9 Feb 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 09, 2017 5:56 pm

Сплинтер@sinisa_goliotok2h
Ја мислам #Ж од овие да побара да му ги даат жените тие има да се потепаат чива прва да биде
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Фед 19, 2017 1:03 am

najtvit spored mene :

Squirrel @LovelySquirrel_
Вредноста на поклонот зависи од личноста која ти го дава, а не од парите.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Фед 19, 2017 2:32 am

Шишарка @Shisharka_
Светот би бил многу поубав кога и возрасните би се замолчувале со цуцла.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 19, 2017 6:57 pm

Оној со брадата @legovski
Проклети левичари, ја уништуваат државата со нивните барања за влез во ЕУ а ние само бараме среден век, барок, забрана за абортус и војна.
3:42 PM - 19 Feb 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 19, 2017 6:58 pm

OD TVITER - Page 21 Untitl10
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 20, 2017 9:04 pm

Влатко Васиљ@vlatkovasilj1h
Мора да признаете дека од борба против криминалци, вмро и дуи на крај тоа го сведоа на национални платформи. Добро извозено.. засега.
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 20, 2017 9:05 pm

Гандалф д'Вајт@whitegandalfthe2h
1. ВМРО под хипотека
2. Камчев излага од МПМ
3. Мијалков све понервозен
4. Шпекулации дека Самсоменко заминува

Што е работата бе дечки?
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 20, 2017 9:07 pm


Sonce@blueorcaaa21m
Во секоја стручна област во државава се бараат факинг дипломи, и доктори и инжењери. За овие од кои зависи цела нација, се бара основно!!!
luxor
luxor

Број на мислења : 5376
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 21 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот