Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

+2
IVA
osa
6 posters

Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa Пон Ное 14 2016, 23:54


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16303
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa Саб Ное 19 2016, 02:32

уште една убава емисија_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16303
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa Саб Ное 19 2016, 03:54

povtorno da prosledime edna emisija "otkrieni tajni "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16303
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by IVA Саб Ное 19 2016, 11:22

interesni emisii
IVA
IVA

Број на мислења : 365
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by Kalinda Саб Ное 19 2016, 11:37

Тебе изгледа само
за викенд те пуштаат!
Гледам ке напишеш
нешто и бегаш!
Затоа ти се допаѓаат
овие емисии?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 490
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa Саб Ное 19 2016, 11:40

znaesh deka ne e dozvoleno navreduvanje na drugi chlenovi ?vnimavaj ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16303
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by reiter Пет Ное 25 2016, 22:11

мажена е водителката?симпатична е

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by delta Сре Ное 30 2016, 12:44

ne e mazena be samo se verila i tebe te ceka oti ic ne go saka deckoto./
delta
delta

Број на мислења : 596
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by TRAJCHE Чет Дек 01 2016, 20:15

ti da ne sakas kum na svadba da i bides
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 668
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by reiter Пон Дек 05 2016, 21:27

delta напиша:ne e mazena be samo se verila i tebe te ceka oti ic ne go saka deckoto./
не бе ја,за еден другар прашувам

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by osa Вто Дек 06 2016, 23:37

reiter напиша:
delta напиша:ne e mazena be samo se verila i tebe te ceka oti ic ne go saka deckoto./
не бе ја,за  еден другар прашувам

e dobro de ne se vozbuduvaj odma ,neznaat site deka si zenet ,krupen ( da ne recham debel )...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16303
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by reiter Сре Дек 07 2016, 18:47

па добро,малку по полн ама не толку дебел Very Happy .Пивско стомаче,ете.Имаше на интернет дека женските и Жените оса сакале најмногу пивски стомак кај мажите а секако и вери мач мани Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by IVA Саб Дек 10 2016, 22:57

tochno taka i jas sakam pivski stomak
IVA
IVA

Број на мислења : 365
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by reiter Саб Дек 10 2016, 23:08

IVA напиша:tochno taka i jas sakam pivski stomak
Very Happy
пиј пиво Very Happy Very Happy Very Happy
па каде си ти,се криеш по форумот наваму-натаму..
ајде дружи се
сигурно тео и луксорот и оса ќе се придружат во мената(виртуелна де) Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ОТКРИЕНИ  ТАЈНИ - интересна емисија Empty Re: ОТКРИЕНИ ТАЈНИ - интересна емисија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот