Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRENDOVI

Go down

TRENDOVI Empty TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:46 pm

Модни и животни стилови 2017 +

Монтажи
Били Даркарт

Ви ги презентираме модните и животните трендови за претстојната сезона, кои кај нас ќе доминираат подолго време. Трендовиве важат само за елитата и прилагодени се за одредени вип-простори во кои не секој ќе има пристап. Ако успеете да се најдете во таа средина, услугите се целосно бесплатни!
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:46 pm

TRENDOVI 01moda-2017

Комплет што задолжително треба да се најде во сечиј гардеробер! Материјалот нека биде квалитетен, ќе треба да служи повеќе сезони.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:46 pm

TRENDOVI 02asesoari-copy

Модни додатоци со кои можете да ја освежите и вашата застарена облека. Најдобро прилегаат на облека во риги, но добро одат и со портокалово.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:47 pm

TRENDOVI 03stajling

Ви следува бесплатен стајлинг. Во тренд ќе биде што е можно пократка коса, од естетски и хигиенски причини.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:47 pm

TRENDOVI 04vezbanje-copy

Вежбањето и одржувањето во форма и понатаму е ин, особено ако сте претерувале со службени ручеци и вечери.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:48 pm

TRENDOVI 05kopanje-copy

Најдобро се станува фит со природни активности; не се стеснувајте да земете лопата в раце! Оваа активност и до сега беше во тренд, па ако не сте ја практикувале, време е да почнете; особено ако имате политички амбиции.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:48 pm

TRENDOVI 06tushiranje

По напорната работа веднаш под туш! За да ви биде попријатно, практикувајте туширање со ладна вода и во друштво.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:49 pm

TRENDOVI 07gotvenje

Мора да обрнете внимание и на исхраната. Препорачуваме посни чорби, за вас и за пријателите; најдобро е сами да ги приготвувате (тоа ќе има позитивно влијание и врз вашата физичка форма).
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:49 pm

TRENDOVI 09shkolo-copy

Искористете ја можноста за бесплатно надградување на вашето образование по најсовремени меѓународни стандарди. Истовремено ќе се социјализирате и ќе минувате време со другарчињата.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:49 pm

TRENDOVI 08citanje-copy

Читањето пред спиење е одлична замена за технологијата. Заборавете на ајфоните и релаксирајте се со квалитетно четиво.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:50 pm

TRENDOVI 10bogosluzba-copy

Не ја занемарувајте ни духовната страна. Не морате да одите во црква, попот редовно доаѓа кај вас и врши бесплатна богослужба. Во оваа активност веројатно ќе уживате бидејќи сте длабоко религиозен и со високи морални вредности.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Teo Пет Дек 16, 2016 11:51 pm

TRENDOVI 11drugarcinja-copy

TRENDOVI 12drugarcinja1

За крај, но не и најмалку важно, споделувајте ги искуствата со другарчињата, разменувајте тренд-совети и уживајте!
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

TRENDOVI Empty Re: TRENDOVI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот