ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Страна 19 of 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Окт 21, 2017 11:11 pm


М@from_marsedonia40m
По 35-6 години ги вадат строго доверливите лекарски на Милошевиќ. Дујагноза шизофренија. Што ли кријат Строго доверливо документите за #Ж ?
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Окт 21, 2017 11:16 pm


Goran Mihajlovski@gmihajlovski56m
Малку ни беше што се вадевме од памет додека беа на власт, па сега уште и ќе се секираме што се во опозиција https://t.co/fcgle6KnEB
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Окт 21, 2017 11:16 pm


Darko Kezhman@kezhmanprvi1h
во центар СДСМ давал поткуп по 50 евра??? па дали е овој нормален
3RETWEETS7FAVORITES

odamna ne e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Окт 21, 2017 11:26 pm


Sashe Ivanovski@sasheivanovski53m
Ајдеее, Грујо ќе идел у нови победи, инвестиции ќе носел, Македоња ќе ја спасувал од непријатели, има ли бе некој да го однесе до Бардовци?!
3RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Окт 21, 2017 11:28 pm


Илузиониста@elilusionista252h
#ж - СДС потроши 20м евра црни пари во изборите.

Абе нека го прибере некоја институција болниот
3RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Окт 21, 2017 11:35 pm


Зоја@zojastoja1h
#Ж Да не се дозволи апсолутна власт....како не ти е срам диктаторче.
1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 1:29 am


Mindрluмbеr@mindplumber2h
@SarahSHei1 Фамозниот вмровски нож е спремен. Ќе му го кркнат наскоро, како тој што му направи на Љубчо
2RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 2:20 am


Батерија@baterijamk2h
Ивица Коневски на службеното не можел, а газдата на Шкендија на приватното возило можел а @MvrOliverS ? https://t.co/FIJ7k6a8TD
2RETWEETS2FAVORITES

a shto baral vo 20 i 20 chasot vo sluzbenoto vozilo ,a veke ne e gradonachalnik ....i shto bara sedumgodishniot sin vo voziloto na opshtina aerodrom ? da ne e vraboten sin mu na Konevski u opshtina pa se vozi u sluzbeno auto .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 1:55 pm


Александра@filipova_a2h
@GruevskiNikola Ајде, па следно гостување во станица Беко да ти биде.
8RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 2:00 pm


Aleksandar Tortevski@atortevski2h
@darkhour_seeker @Dz1Dze Потполно се во право луѓето.Ако се греат на струја имаат ли право да му бараат пола цена н… https://t.co/X2VPC9gTJj
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 2:16 pm


Cvete Serafimoski@cvetche1h
ОТВОРЕНО ПИСМО ДО СОЊА ТАРЧУЛОВСКА https://t.co/0i7KTcLxQ9
3RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 2:31 pm


Saša Pavlović@exfreshco2h
ke se vratime pojaki i poobedineti <3 https://t.co/36NNhcdg1V
2RETWEETS6FAVORITES

vredi da gi vidite "fackite " poglednete na linkot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 11:46 pm

EmptyPersona‏
@darkhour_seeker
Follow Follow @darkhour_seeker
More

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Окт 22, 2017 11:50 pm

ke se soglasite so mene ...mnogu jako gi sliknale ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Вто Окт 24, 2017 11:48 pm


Блек Флеш@izvrsitelot15m
Ќе умриме и нема да разбериме, зошто некои го пуштат малиот нокт да им расти!
4RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Окт 26, 2017 7:24 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Окт 26, 2017 7:25 pm

Daniel Anastasoff‏
@algorit007
Follow Follow @algorit007
More
#ОнаКога порачаш куртони по Али Експрес.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Окт 26, 2017 7:30 pm

Го личи...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Фед 11, 2018 4:42 pm


great@greatmyo45m
после секоја бомба
“ова зло никогаш да не ни се повтори“

после доаѓање на власт-
ги вработуваат/унапреднуваат сите шо помогнале злото да опстани 11год.
пожелна точка - да ги има у бомбите

Владата на @Zoran_Zaev е уште поулава од на Грујо!!
5RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Фед 11, 2018 4:45 pm


Цвеќарот™️@cvekjarot1h
На Македонија и треба млад и амбициозен кадар..
*Ја покачува пензиската граница..
3RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пон Фед 19, 2018 10:32 pm


Todd Haze@todd_haze34m
Ќе рaбoтиш кaкo крт зa едвaј дa пoкриеш крaј сo крaј, ќе плaќaш дaнoк мaкaр и лев дa немaш дa јaдеш, ќе ти трoпaaт нa врaтa извршители, ќе ти се зaкaнувaaт сo искључувaње вoдa и струјa и ќе дoјде некoјa Ивoнa, ќе испере пaри и ќе прoјде сo услoвнa кaзнa.Ех мoјa тaжнa Мaкедoнијo.
5RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пон Фед 19, 2018 10:45 pm


GK@kg_ohrit1h
Да беше дпмне на власт сега во случајов со Ивона ќе ја затвореше неа, мајка и, баба и, стрико и, вујна и...и неколку други роднини до трето колено
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Фед 22, 2018 11:09 pm

#89
Infomax.mk@infomaxmk1h
Мила Царовска избркала вработена поради статус на Фејсбук! https://t.co/GbsJy67Smg
3RETWEETS5FAVORITES


pa normalno ....zarem i vo MTSP ke postoi oddel kako vo MVR shto imashe
VMR

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER on Нед Фед 25, 2018 11:17 pm

mnogu e bre samo da se mrchelo ,e aj
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 460
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Мар 02, 2018 5:45 pm


Сара Македонска@saranajjakasara38m
Приказната со полицајката е уште еден доказ дека сме кукавици од народ. Полицаец си ебате треба мамицата да му ја расплачеш макар и бос на подземје да е. Да, може да сносиш последици, ама јбг доброволно си одбрала да браниш народ.
3RETWEETS11FAVORITES·

eve moj istomislenik

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 19 of 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот