ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 12 of 17 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Bosonoga on Сре Јун 20, 2018 1:06 am

Убава_мн@nababafnukata1h
Не можеш да ги натераш да те сакаат, но можеш да им покажеш што изгубиле
5RETWEETS14FAVORITES
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 625
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 23, 2018 4:19 pm

#4
Caribbean Islands 1201@bozinovskizlat12h
Не дозволувај невозвратената љубов да те втурне во самотија, да ти го скамени срцето, и да ти го одземе духот... https://t.co/eDMaLc6QJl
7RETWEETS13FAVORITES

#4
Caribbean Islands 1201@bozinovskizlat12h
Не дозволувај невозвратената љубов да те втурне во самотија, да ти го скамени срцето, и да ти го одземе духот... https://t.co/eDMaLc6QJl
7RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 24, 2018 8:39 pm


Еликсир ♡@eliksirce2h
На сите ни треба онаа "тука сум за тебе" личност во животот..
9RETWEETS28FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Bosonoga on Нед Јун 24, 2018 9:42 pm


ХепиАур@hepiaur36m
Ништо потешко од оставање его на страна и барање помош или признавање дека си виновен. Тука нема такви пошто сите се во право.
2RETWEETS15FAVORITES
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 625
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 30, 2018 12:22 am


Аритмија@snowgirly256m
Не се казнувај себе си за грешките кои не се твои.
6RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 30, 2018 12:27 am


Хартиган@mad_hartigan1h
Не те мразам, немам допирна точка со тебе.Се мразам себеси !
5RETWEETS11FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Jул 05, 2018 10:04 pm


Dream House@dreamhouse9946m
Се што сакав беше ти до мене.
3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Jул 14, 2018 12:29 am


Poison Ivy@hedera_genus1h
ништо ме може да те подигне од падот во очите на чоек кој многу те сакал
3RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Jул 14, 2018 8:20 pm


Дарко@malechok2h
Кога ќе ти тргне во животот врати се по мене.
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 15, 2018 1:23 am


Aна не е Марија@my_lorelei_2h
Луѓе - За некои ќе ти е мака шо не си ги запознал порано а за некои ќе ти е мака шо воопшто си ги запознал
3RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 22, 2018 1:52 am


•ФѝќО•@fraerot2h
Ако искрено ја сакаш, ништо не може да те спречи да бидеш со неа.
9RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by delta on Нед Jул 22, 2018 9:41 am

//.<.a ako si idjot >>';\\

delta
delta

Број на мислења : 454
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 22, 2018 11:55 pm


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva12h
Тешко е да преболиш но уште потешко е да заборавиш.
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 22, 2018 11:57 pm

НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva12h
Лошо е кога суетата ти е пуштена на најјако.
4RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 23, 2018 12:16 am


???????? Marie ????????@marie_hotcat36m
Понекогаш луѓето не се враќаат назад, и понекогаш тоа е во ред.
13RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 30, 2018 1:08 am


Caribbean Islands@bozinovskizlat11h
Сеќавањето на минатото е немилосрден сведок за сите наши промашувања, кои би сакале да ги избришеме од меморија.
8RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 30, 2018 3:10 am


Dream House@dreamhouse992h
Ми текнува се што ми направи.
0RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 31, 2018 12:05 am


Минче@jmijovska2h
Ако се прашуваш дали да изгубиш гордост или да сочуваш љубов,или да сочуваш гордост а да изгубиш љубов оди си.
Со тој што те сака оваа дилема не постои.
7RETWEETS20FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 31, 2018 12:10 am


Професор Цветковиќ@tome_corner39m
Ти ма ке се мужиш , планираш муж да имаш ?
Муж ??? Штое тоа муж ???????????
Муж ти е младунче од свекрва ...
7RETWEETS22FAVO


jako nema shto

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 31, 2018 12:15 am

Магнолија.@bitch_switch__2h
Избришав една личност од мојот живот, личност со која растев цел живот..Се чувствувам чудно но не и тешко а очекував да ми биде.
3RETWEETS18FAVORITES

od podocneznoto detstvo e..okolu 50setite

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 31, 2018 12:49 am

Morgana Pendragon@_lady_raven_48m
И да...
Можеш да љубиш некој со цело срце, но и да гориш од желба да му ја акнеш една, онака за паметот да му дојде на место.
3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 31, 2018 1:03 am


DUDE!!!@mivandzikov31m
Во тивката ноќ најгласни се мислите!
5RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 31, 2018 11:31 am


Snezana@snezana282898822h
Мислиш дека сите имаа исто срце како и ти.
Затоа и ќе се разочараш.
5RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 31, 2018 11:38 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 01, 2018 2:04 am


Луда@napsihijatrija46m
Не престанав да те сакам, туку да инсистирам .
4RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 17 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот