В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 12:56 pm

Сега слушам музика по алфа, а ти оса ке кажеш дека си поголем инат од мене кога не пушиш повеке од 4 години Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 1:02 pm

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 1:03 pm

Фири напиша:Сега слушам музика по алфа, ....
Я пак?!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 1:06 pm

Што се буниш бе ти? Па на Алфа даваат најдобра српска музика.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 1:08 pm

luxor напиша:Што се буниш бе ти? Па на Алфа даваат најдобра српска музика.
А ти од кай знаеш? confused
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 1:13 pm

Абе сте нормални? Половината програми се на српски?

Фири ми кажа...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 1:13 pm

Сега не е српска бе! Jaс од вчера гледам, првин копукот Груjо , потоа српски партизански филм, а сега има хумористично предаванjе со македонска музика.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 1:16 pm

luxor напиша:
Фири ми кажа...

Яс зборува за оваа бе,не за вашата албанска тв:
https://www.ataka.tv/
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 1:17 pm

Јок, не е албанска.Фири вика била српска.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 1:19 pm

Фири напиша:Сега слушам музика по алфа, а ти оса ке кажеш дека си поголем инат од мене кога не пушиш повеке од 4 години Smile

да сме живи и здрави па ке ти докажам дека сум поголем инает ,и нема да пушам не само 4 години туку до крај на животот


а каму песна Фири

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 1:22 pm

Еве бе брзо докле не пуштат српска програма сеуште е македонскаSmileКлик

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 1:24 pm

Еj Илиjа оти пиjаш вино и ракиjа.... пее една Петковска
а она го чека дома да и доJде во бела мека постела! Идем Петковска, идем!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 1:42 pm

Фири напиша:Еj Илиjа оти пиjаш вино и ракиjа.... пее една Петковска
а она го чека дома да и доJде во бела мека постела! Идем Петковска, идем!

затоа те нема после на форумот ...јас па се грижам кај си ....така Фири јави кај ке одиш и да не те бараме ....убаво да си поминеш Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Последната промена е направена од osa на Нед Фед 01, 2015 1:43 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 1:42 pm

Хаха немале Ъ Петковска пеее сега со цело грло "си останав мамо без кЪсмет" Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 1:58 pm

Фири напиша:Хаха немале Ъ Петковска пеее сега со цело грло "си останав мамо без кЪсмет" Smile


е па кога не те почекала ако и е ,нека си седи сега сама ....а јас ке ти пуштам да видиш што пееше Зуица за да го освои Наум петрески ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 1:58 pm

Петковска лjуби црни очи ,а моите се сини! Гаjтан вежди лjуби ама и да лjуби фаjда нема! Ама како и купим една кола и стан за почеток може да и се допагjаат и сини! Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 2:01 pm

Оса сега слушам алфа па не можам да слушам 2 работи во исто време оти станува какафониja ама потоа ке го слушам и ова шо си го постирала Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 2:25 pm

Фири напиша:Оса сега слушам алфа па не можам да слушам 2 работи во исто време  оти станува какафониja ама потоа ке го слушам и ова шо си го постирала Smile


добро ,еве уште една песничка ,па кога ке слушаш да слушаш и ова ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 2:29 pm

Оса во тебе нешто се крие jас ке ти пеjам само да те згреjам!Кибик ти внимаваj на аперитив вадим ножеви, а на ракиjа пиштоли! Аман ако Цеца во рекламите не ми каже дека ке ми носи коферите накраj свет неможам да спиjам нокеска! SmileА без заштитна шапка коjа да се лизга ништо не можам да си насечем како треба! Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 2:31 pm

Во Штип се очекуват поплави!Груjо ке биде таму да земе да се удави свинjата предавничка!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 2:35 pm

Абе таа водителкатана новините не е лоша, малку цицките и малки ама лицето е убаво Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 2:54 pm

Фири ке пиеме ли по една ракиијка ...дај и КиБик да го понудам ...тој па се бара да пие кога јас не сум во меанава ...сега сум тука и он си молчи ,ништо не бара ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 5:11 pm

Аjде наздраве!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 5:28 pm

Фири напиша:Аjде наздраве!
наздравје  Фири и на тебе ,еве една македонска песна од пејач кој многу го обожавам неговото пеење ,но и тој си избега од тука ,и он се одсели во Америка ,за да живее ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 5:32 pm

одиме понатаму весело и интересно ...ајде момички служете ги гостите побрзо ....сите треба да бидат задоволни во меаната .....
весело попладне .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот