В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 6:48 pm

Ja bi crveno...i snicla...teleska...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 6:50 pm

luxor напиша:Фири, финеле, светско во ракомет, партизански филмови после. А за кого навиваш ти, Франција или Катар?
Не следим ракомет. Последно гледав Кубрат Пулев како го тепаа како мачка во дирек и од тогаш спорт не гледам. Само музика, смеа, стар трек и порно Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 6:54 pm

Фири напиша:
luxor напиша:Фири, финеле, светско во ракомет, партизански филмови после. А за кого навиваш ти, Франција или Катар?
Не следим ракомет. Последно гледав Кубрат Пулев како го тепаа како мачка во дирек и од тогаш спорт не гледам. Само музика, смеа, стар трек и порно Smile

ептен си решил здраво да живееш ,да продолжиш само тоа да консумираш (употребуваш)

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 6:55 pm

YAS напиша:Ja bi crveno...i snicla...teleska...
веднаш еве ти црвено ладно винце и вкусна телешка шницла ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 7:02 pm

reiter напиша:може една ракија и +едно бокалче ракија Very Happy ..за мезе крезли полна порција и павлака

" />


одма пола порција да ми дадеш крезли ...знаеш колку многу сакам ...само тешко се наогаат во Скопје ....кај најде такво мезе да ми правиш мака ,ти да јадеш а јас да гледам ????!!!!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:02 pm

osa напиша:
ептен си решил здраво да живееш ,да продолжиш само тоа да консумираш (употребуваш)
Ке живеем колку толку, нема да векувам. Ама барем да е качествено (квалитетно).Аjде по уште една ракиjка оса наздраве!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 01, 2015 7:05 pm

osa напиша:
reiter напиша:може една ракија и +едно бокалче ракија Very Happy ..за мезе крезли полна порција и павлака

" />


одма пола порција да ми дадеш крезли ...знаеш колку многу сакам ...само тешко се наогаат во Скопје ....кај најде такво мезе да ми правиш мака ,ти да јадеш а јас да гледам ????!!!!

ех,reiter да мезе и пие а да не поделе со сите..ајде сите на мезе повелете

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 7:08 pm

Фири напиша:
osa напиша:
ептен си решил здраво да живееш ,да продолжиш само тоа да консумираш (употребуваш)
Ке живеем колку толку, нема да векувам. Ама барем да е качествено (квалитетно).Аjде по уште една ракиjка оса наздраве!

еве идам Фири ,само да ми наточи едно вино момчето па да наздравиме ....ајде наздравје ...момичката да и дадеш да се напие малку ...греота е да се затопли

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 7:11 pm

reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:може една ракија и +едно бокалче ракија Very Happy ..за мезе крезли полна порција и павлака

" />


одма пола порција да ми дадеш крезли ...знаеш колку многу сакам ...само тешко се наогаат во Скопје ....кај најде такво мезе да ми правиш мака ,ти да јадеш а јас да гледам ????!!!!

ех,reiter да мезе и пие а да не поделе со сите..ајде сите на мезе повелете


а кај би биле ние другарчиња ако ти не делиш се со нас .....но и ние со тебе ....ајде да пробам да видам дали се подготвени по мој вкус ...да наздравиме ...еве и песничка ке следи ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:11 pm

Edna Snezhanka... i sedum zholti... dzudzinja!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:12 pm

А каде избега оној калифот. Веројатно во харемот со триста жени. Да го тешат оти не станаа светски прваци во ракомет.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:14 pm

kiBik напиша:Edna Snezhanka... i sedum zholti... dzudzinja!

Jok...Dzudzinja moze...Snezanka ja cuvaat za Firi...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 7:15 pm

само што ја слушнав оваа песна на пинкови звезди ...оние де што ја бранат македонштината ,па да ја слушнете сите убава стара народна песничка


Последната промена е направена од osa на Нед Фед 01, 2015 7:25 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:16 pm

Райтере еве и една песна баш за jаденjе и пиенjеSmileклик

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 7:18 pm

kiBik напиша:Edna Snezhanka... i sedum zholti... dzudzinja!извини ама немаме ваков пијалок во меаната ....нешто друго да порачаш ,да те услужам ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:19 pm

luxor напиша:А каде избега оној калифот. Веројатно во харемот со триста жени. Да го тешат оти не станаа светски прваци во ракомет.
Еден црн арап аресал една  македонка за жена па и вели:
Доjди. доjди се ке имаш,срекна ке бидеш, пари имам , нафтено поле се шо се сетиш!
Биди 7-та жена во моjот харем!
-Да ти ебам матер не сакам , за кур на опашка нема да чекам ред!

-------

http://melnica.forummk.com/viewtopic.forum?t=147

-------

http://melnica.forummk.com/viewtopic.forum?t=150

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 02, 2015 9:57 pm

еве ова е поздрав до министерката

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот