OD TVITER

Страна 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 19, 2018 8:50 pm

Правдата@slepa_e2h
Драмолеткиве во собрание ми изгледаат како тешка местенка.

Зошто ДПМНЕ едноставно не излезе од собрание?!?
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Окт 19, 2018 8:51 pm


Бапчо@thefitzzz1h
Не знам како е можно да вршиш Притисок на 50 годишни здраворазумни особи? Или сакаш или нејќеш... Притисок се врши на некој што НЕ ЗНАЕ како ќе гласа и чека понуди... нек не се праат недоветни... ако цел живот се понашаш ко проститутка не очекувај да те третираат како грофица.
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Окт 22, 2018 6:07 pm


Фред Џонс@freddy_afc2h
Мицкоски и Мијалков си ископаа очи, Илче тврди дека Дпмне оди по грешен пат, Арнаудов вика никој не ги потплатил, Миленко го уапсија.
Каков ден, а тек е 16:30!
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Окт 22, 2018 6:13 pm

Mahna Mahna@mahnamahna__2h
Ова сега е вистинската слика за ДПМНЕ, распашана банда која ке се заколе меѓу себе за позиција. Сложни се само кога ги црпат ресурсите од државата.
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Окт 22, 2018 6:16 pm

бојан@b0stan2h
е тоа прае вовлекување на партиски функционери у клиентелистички криминални дејства, да не може да зуцнат, камо ли да се спротистават. комплет заробување на партија.
и оти бре има уште наивни човеци шо веруат у жмро?
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Окт 23, 2018 5:34 pm

Хермиона@kvkriss2h
муабетов демек добри вмровци vs лоши вмровци, а неоспорен факт е дека сите вмровци се лоши
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Ное 12, 2018 7:56 pm

OD TVITER - Page 7 114
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Ное 12, 2018 7:56 pm

OD TVITER - Page 7 211
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Ное 12, 2018 7:57 pm

OD TVITER - Page 7 311
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Дек 28, 2018 12:41 pm

OD TVITER - Page 7 Dvcxeo10
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Дек 28, 2018 12:41 pm

OD TVITER - Page 7 Dvfxae10
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Јан 11, 2019 6:04 pm

Букет@bouqet1001h
Неполитички е твитов, од срце е!
Да им се изнаебам на сите политички партии кои нѐ доведоа до овде, да се убедуваме дали е/не е добро да го смениме името, како претходница на подобар живот!
Не ми е сеедно да го сменат името...
И на вас не ви е!
Немојте коментари.....
5 RETWEETS 18 FAVORITES
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:19 pm

Slobodan Jakoski
@FlavrSavr
Денес се отвори првото лизгалиште од смрзнати вмровски солзи во Република Северна Македонија „Максимум Овертрол“

53
1:59 PM - Feb 6, 2019
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:20 pm


Emil Atanasovski
@EmilAtanasovski
Како беше она
Просечен поединец во одлично организиран систем може да постигне надпросечни резултати но надпросечен поединец во нефункционален систем не може да постигне ниту просечни резултати.

Видете сега во 27-28 г во каков систем сме биле и во каков претендираме да влеземе.

39
1:43 PM - Feb 6, 2019
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:20 pm


Виктор Стевич
@ViktorStevich
Оние типовине: "Јас сум за ЕУ, ама не сум за НАТО и воени сојузи" или пак: "Јас сум за НАТО, ама не сум за ЕУ, затоа што..."
- Не бе срце, ти си вмровец, не ни знаеш за што си, ти си за Грујо.

74
1:41 PM - Feb 6, 2019
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:23 pm

OD TVITER - Page 7 118
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:24 pm

Ана Ресана@anafiljana2h
Самото тоа што на Жмицко иницијалите се хм, те тера некако да се сумљаш у него.

Ке ја вратиме Македонија на граѓаните - хм.
Ќе... - хм.
в-м-р-о....хм.
7RETWEETS22FAVORITES·Details


Последната промена е направена од luxor на Сре Фед 06, 2019 5:39 pm. Мислењето е променето 1 пати
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:25 pm

OD TVITER - Page 7 214


Последната промена е направена од luxor на Сре Фед 06, 2019 5:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:26 pm

OD TVITER - Page 7 312
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:30 pm

OD TVITER - Page 7 215


Последната промена е направена од luxor на Сре Фед 06, 2019 5:36 pm. Мислењето е променето 1 пати
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:36 pm

OD TVITER - Page 7 119
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 06, 2019 5:37 pm

OD TVITER - Page 7 313
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 12, 2019 6:04 pm

mindрluмbеr
@mindplumber
Едноставен е лекот, @SDSMakedonija.
Мира Дизел нека си даде оставка. Грабаше, грабаше, доста ѝ е. Само штета ви прави, а корист никаква.
И тој што ќе ја замени, пак ќе гласа како ќе му кажете.
Cut the losses, само така ќе одиме напред


29
4:57 PM - Feb 12, 2019
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 12, 2019 6:05 pm

Stojanche Angelov
@StojanceAngelov

Штотуку поминав пред Влада. Наместо ограда видов знаме на НАТО. Убава промена.

31
4:16 PM - Feb 12, 2019
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 12, 2019 6:06 pm

Чорбаџи Ја


@CorbadziJa
Follow Follow @CorbadziJa
More
„Уште ли се занимавате со криминалите на ВМРО? Не сме на власт више“.

Да не сте ги вратиле случајно парите а ние не знаеме, ПА ДА ПРЕСТАНЕМЕ да се занимаваме со вас?


6:33 AM - 12 Feb 2019
luxor
luxor

Број на мислења : 5266
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 7 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот