ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 9:41 pm

osa напиша:
misterija напиша:Пишав едно мислење, еве пак ќе го повторам, незнам каде ми исчезна првото....
Сакам да се одомаќинам уште малку, да видам што каде ви стои, а после ќе отворам некоја тема.
mora da e na forumot ,nikoj ne ti go izbrishal ili sokril...pobaraj go ,sigurna sum ke go najdesh ...


Mozno e I jas da sum zgresila I ne sum go pratila, internet mi e spor a I tastaturata me zeza, pa moram da kucam na screen keyboard.

misterija

Број на мислења : 132
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 9:48 pm

ете ти отворив тема "интересни сликички"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Вто Фед 28, 2017 8:54 pm

Gledam deka temata Voajeri na melnica ste ja frlile vo kanta..neznam koja e pricinata no navistina e cudno, ima pazaci, citaci a nesakaat da se registriraat....Dali ne im se pravi moabet, se im e veke razvadzakano po milioniti pat, nemame sto novo da si kazeme osven taa pusta politika za da se raskoleme ili sto..

misterija

Број на мислења : 132
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Вто Фед 28, 2017 9:35 pm

misterija напиша:Gledam deka temata Voajeri na melnica ste ja frlile vo kanta..neznam koja e pricinata no navistina e cudno, ima pazaci, citaci a nesakaat da se registriraat....Dali ne im se pravi moabet, se im e veke razvadzakano po milioniti pat, nemame sto novo da si kazeme osven taa pusta politika za da se raskoleme ili sto..


ne ti go razbiram zborot..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Вто Фед 28, 2017 10:22 pm

Разџвакан, изџвакан, преџвакан....едни исти теми насекаде дискутирани илјада пати..

misterija

Број на мислења : 132
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Вто Фед 28, 2017 10:28 pm

e sega se razbravme Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Вто Фед 28, 2017 10:31 pm

Па така е навистина, уморни сме од се, презаситени...еве мене сон не ме фаќа, тв не ми се гледа.....а за тема ич не ми текнува.

misterija

Број на мислења : 132
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by OPOZICIONER on Вто Фед 28, 2017 10:38 pm

so pa mora tema, moze i taka bez veze nekoj muabet
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 269
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Вто Фед 28, 2017 10:40 pm

moze i malku muzika za relaksacija ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Вто Фед 28, 2017 10:40 pm

shto slushash misterija

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Вто Фед 28, 2017 10:43 pm

Може музика..абе сега како сум у лева фаза, само машки чочек може да ме расположи...(намигнувам сега)хаххаххаха

misterija

Број на мислења : 132
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Вто Фед 28, 2017 10:44 pm

jas na primer obozavam ova ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Саб Jул 01, 2017 7:36 pm

ajde da ve pokanam na ubava zabava ...moze da pochne ...ajde gosti registrirajtese i pridruzite se ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Саб Jул 01, 2017 7:46 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот