Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Страна 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Вто Фед 28, 2017 8:30 pm

denes e 28 fevruari 2017 g den vtornik ke vi posakam ubava vecher ...eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Сре Мар 01, 2017 5:11 am

Добро утро

Освен добро утро, добар ден и лека ви ноќ мелничари се друго напишано во оваа тема е непотрeбно.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Сре Мар 01, 2017 2:39 pm

dobar den ...denes e 1 mart 2017 g den sreda ...den koj veruvam deka mi nosi sreka ,pa taka site raboti gi pochnuvam vo sreda ....ke vi posakam ubav i uspeshen den ...mojot muzichki izbor za denes e ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Сре Мар 01, 2017 6:32 pmЗнам дека не убива политичката ситуација во нашава мила ни земја, но ајде малку нешто забавно да видиме од талентирани луѓе.
п.с. за мажите да пазат како голтаат кнедли, да не се задават

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 463
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo on Сре Мар 01, 2017 7:43 pm

Pomisli deka nekoj mozhebi ima slabo srce...ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Happy-smiley17 ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Happy-smiley17 ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Happy-smiley17
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пет Мар 03, 2017 10:10 pm

dobro vecher ...denes e 3 mart 2017 g den petok ...vremeto beshe sonchevo no ne mnogu toplo ...imajte ubava vecher ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Саб Мар 04, 2017 1:47 pm

dobar den denes e 4 mart 2017 g den sabota ..vremeto e sonchevo i toplo...ke vi posakam ubav den od vikendot ...eve i pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo on Нед Мар 05, 2017 11:24 am

Dobro utro melnicharki i melnichari...

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Images?q=tbn:ANd9GcTt0LG9j5fQlWXUheiwv1WmcM8MPAhfbWmmCcLZBbqfpschpQNL
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Нед Мар 05, 2017 11:41 am

Dobro utro ...denes e 5 mart 2017 g den nedela ...den za odmor i uzivancii ...imajte ubav den ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пон Мар 06, 2017 1:14 pm

dobar den pochituvani melnichari ...denes e 6 mart 2017 g den ponedelnik ...vremeto e sonchevo ,no ne mnogu toplo ....ke vi posakam da imate ubav i uspeshen den ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Сре Мар 08, 2017 11:52 pm

dobro vecher ...denes e 8 mart 2017 g den sreda ...spored horoskopot moj sreken den ...neka vi e chestit praznikot na site melnicharki ....eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Чет Мар 09, 2017 10:52 am

dobar den ...denes e 9 mart 2017 g ...vremeto e oblachno so povremena pojava na nekoj zrak sonce ...ke vi posakam ubav i uspeshen den ....eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пет Мар 10, 2017 1:19 pm

dobar den pochituvani ...denes e 10 mart 2017 g den petok ...vremeto e oblachno so veter ....ke vi posakam ubav i uspeshen den...eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Саб Мар 11, 2017 9:11 am

dobro utro ...denes e 11 mart 2017 g den sabota ...vremeto e oblachno ,vetrovito i mnogu ladno ....se nadevam ke ve topli ljubota od sakanite ...imajte ubav i uspeshen den ...eve pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Нед Мар 12, 2017 1:12 pm

dobar den pochituvani ....denes e 12 mart 2017 g den nedela ...vremeto e oblachno i ladno ....ke vi posakam ubav den ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Нед Мар 12, 2017 2:38 pm

Dobar den sekoj den..

Steta e navistina sto nema koj da vozvrati so zelba za dobar I ubav den.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 463
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пон Мар 13, 2017 3:38 pm

dobar den pochituvani ...denes e 13 mart 2017g ...den ponedelnik ....vremeto e oblachno i vetrovito...ke vi posakam ubav i uspeshen den ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo on Вто Мар 14, 2017 10:28 am

Dobro utro melnicharki i melnichari...

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ 111
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Вто Мар 14, 2017 4:42 pm

dobar den pochituvani ...denes e 14 mart 2017 g den vtornik ....vremeto e promenlivo oblachno i duva silen veter ,no jas ke vi posakam da se sokriete vo pregratkata na sakanite .....eve i pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Сре Мар 15, 2017 10:34 am

dobar den pochituvani ...denes e 15 mart 2017 g den sreda ...najsrekniot den ....vremeto e sonchevo so po nekoe oblache no ladnichko ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Саб Мар 18, 2017 12:03 pm

dobar den ...denes e 18 mart 2017 g den sabota ...vremeto e sonchevo i potoplo od predhodniot period ...prav proleten den ...ke vi posakam ubav i uspeshen den ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Bosonoga on Саб Мар 18, 2017 12:39 pm

abe sea na nekoj dobar ama na nekoj za nigdeka
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 883
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by OPOZICIONER on Саб Мар 18, 2017 12:49 pm

dobar den i od mene ,se nadevam samo dobri denovi ke predstojat vo idnina so kompletnite promeni
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Нед Мар 19, 2017 10:13 am

dobro utro ..denes e 19 mart 2017 g den nedela ....vremeto e sonchevo i toplo ....ke vi posakam da se relaksirata opkruzeni so ljubov od sakanite ..imajte ubav den ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пон Мар 20, 2017 10:20 am

dobar den ....denes e 20 mart 2017 g den ponedelnik ...pochetok na rabotnata nedela ....vremeto ke bide toplo i sonchevo so povremena oblachnost ...ke vi posakam ubav i uspeshen den ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот