Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Една можност да се тргне Груjо

3 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 20:22

Ако се воведе интернетгласанjе и сите со бугарски пасош гласат против нвго. Бугариjа би могла да помогне ако им каже оти ке им ги земе пасошите ако не гласат против. Ама за да стане ова првин треба да тргнеме Боко. Помагаjте со идеиSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 20:26

A sto ti preci tebe Boko?Zosto ne go sakas?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 20:29

На тебе што ти пречи Груjо? Зошто го не сакаш? Нема да ми задаваш риторични прашанJa!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 20:43

Boko gradi spomenici vo Sofija???
Bugarskoto zdravstvo e najloso vo svetot???
Imate vo Bugarija poloticki zatvorenici???
Imate 30 % nevrabotenost???
imaste 30 % siromasni???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 20:56

Не бе, jас сакам просечната плата да стане барем 1000 евро . Инаку го разбирам Груjо за спомениците. Гради идентитет човекот Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by osa Пон Јан 26 2015, 21:09

Фири напиша:Не бе, jас сакам просечната плата да стане барем 1000 евро . Инаку  го разбирам Груjо за спомениците. Гради идентитет човекот Smile

колку чини тоа ? градењето идентитет ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by хан Ацо Пон Јан 26 2015, 21:10

osa напиша:
Фири напиша:Не бе, jас сакам просечната плата да стане барем 1000 евро . Инаку  го разбирам Груjо за спомениците. Гради идентитет човекот Smile

колку чини тоа ?  градењето идентитет ?

400 млн. евро Very Happy
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 21:16

osa напиша:
колку чини тоа ?  градењето идентитет ?
Оса, ова нема цена.Особено кога место сопствениот си идентитет градиш некоj туг Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 21:17

хан Ацо напиша:
osa напиша:
Фири напиша:Не бе, jас сакам просечната плата да стане барем 1000 евро . Инаку  го разбирам Груjо за спомениците. Гради идентитет човекот Smile

колку чини тоа ?  градењето идентитет ?

400 млн. евро Very Happy

A trosocite za urivanje ili dislociranje posle padot na Grujo gi presmeta?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by хан Ацо Пон Јан 26 2015, 21:20

Цк Very Happy
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 21:20

Груjо не сум го бирал jас - сакате туг идентитет, плукате по сопствениот, па ке си платите Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 21:22

хан Ацо напиша:Цк Very Happy

Pa, najmalku uste tolku, ako tie po nego prodolzat da kradat so ist intenzitet...Gradeznistvoto e isplatliv biznis...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 21:23

Изплатлив е кога има раст, во криза е идиотизам Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 21:26

Od tebe Firi biznismen ne biduva...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 21:34

Знам бе, за тоа сум со леви убедуванjа и работник SmileНо имам идеи ти ако навистина не си удбаш и оваj форум не е креациjа на службата на братучеда ако ме послушаш само добро ке видишSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 21:36

A be ajde. Imas idei a? Ajde kazi edna da vidam vredi li nesto...Една можност да се тргне Груjо Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 21:38

Па jас ти кажав ама ти не слушаш. Smile Си мислим дека си удабш на плата и за тоа само се зезаш Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 21:39

Nisto ti ne si kazal.Toa samo se izvlekuvas...Една можност да се тргне Груjо Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 21:43

Како да не сум? Ако во бугариjа се разбере дека има слободен форум а не некакво удбашко створенJе во кое само се плука против нив и ги банират знаеш ли колку луге ке пишуват тука? Ами ако разберат и македонци и можеш да обезбедиш да ги не следи братучедот? Ке врие ти кажувам SmileАма како гледам уште не можеп веке 2 недели да прекрстиш сенд на испрати и веке станувам песимист Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 21:46

Наместо да седим тука и да пишувам глупости до сега половината код на форумот да сум подобрил плус чат и електронска продавница Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 21:48

Ама и од тебе бизнисмен не стануваSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 21:48

A be Firi, kakva be vrska ima toa sto pisuva send so slobodata na forumot?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 21:50

Коj кажал да има врска бе? Заеби не се разбираме, а уж еден jазик збориме Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Гостин Пон Јан 26 2015, 21:53

E pa kako da se razbereme koga ti si zapnal udbas da se pravis?Nema be veke mesto vo sluzbata.Se e popolneto od dpmne-ovci...Една можност да се тргне Груjо Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Фири Пон Јан 26 2015, 22:01

Нели ова ти кажувам држиш се или како удбаш или како глупак, удбашот е на плата и не се грижи 5 или 50 човека ке пишуват. Глупакот исто не се грижиSmile Првин тие соопштениja горе во банерот , глупи и полни со вируси тоа значи да немаш пари за хостинг. Второ дизаjн - единиот бутон Преглед на кирилица другиот send на латиница- гопвори или за беднотиJа или за глупотиja. Трето може и да ти се допагJа на латиница ама ке пишуваш на кирилица, ти си модератор треба да даваш пример. Коj ке стави една реклама тука? Треба да е идиот Smile А без пари се секJаваш накаде оди работатаSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Една можност да се тргне Груjо Empty Re: Една можност да се тргне Груjо

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот